Nagroda Fleet Awards 2013 dla Volkswagen Leasing Polska

0
1586
19 kwietnia br. podczas II Kongresu Flotowego odbyło się wręczenie prestiżowych nagród Fleet Awards 2013. Laureatem tegorocznej edycji plebiscytu w kategorii „Serwis i odszkodowania” został Volkswagen Leasing Polska za pakiety serwisowe.

Plebiscyt Fleet Awards jest najbardziej rozpoznawalnym projektem flotowym wyróżniającym najlepsze samochody flotowe, produkty i usługi rynku CFM. O wynikach plebiscytu decydują w głosowaniu fleet managerowie i osoby związane z branżą flotową.

W tegorocznej edycji za najlepszy produkt serwisowy uznano pakiety serwisowe ofertowane przez Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. Pakiety serwisowe mogą stanowić zarówno uzupełnienie finansowania pojazdów, jak i niezależny produkt dla indywidualnych klientów posiadających samochody na własność. W różnych wariantach, pakiety obejmują szereg czynności serwisowych, w tym części zamienne.

Pakiety serwisowe to atrakcyjna oferta dla klientów, którym zależy na przewidywalności kosztów związanych z serwisowaniem samochodów. To także wysoka jakość obsługi gwarantowana przez Centrum Techniczne oraz możliwość dostosowania parametrów usługi do indywidualnych potrzeb. Cieszymy się, że nasza oferta została doceniona przez ekspertów flotowych, głosujących w tegorocznym Plebiscycie Fleet Awards– powiedział Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A. 

To już kolejna nagroda dla Volkswagen Leasing Polska w Plebiscycie Fleet Awards. W ubiegłym roku spółka została wyróżniona za leasing z wykupem na poziomie FSL.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska