Oferta finansowania zakupu samochodu marki Volkswagen

0
2311

Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska nową ofertę finansowania dedykowaną samochodom marki Volkswagen. Klienci mogą skorzystać m.in. z Kredytu niska rata 3,99%, innowacyjnego AutoKredytu oraz atrakcyjnego leasingu. Oferta obejmuje także promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne.

Marka Volkswagen cieszy się niesłabnącą popularnością na polskim rynku. Jest wiceliderem pod względem liczby rejestracji nowych samochodów osobowych w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W pierwszej połowie br. zarejestrowano 13 631 samochodów marki Volkswagen (wg danych IBRM SAMAR), co oznacza ponad 19-procentowy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Od lipca klienci salonów Volkswagena mogą skorzystać z nowej, promocyjnej oferty finansowania aut producenta z Wolfsburga.

– Promocyjna oferta Volkswagen Bank Polska została przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów. Atrakcyjne rozwiązania finansowe znajdą zarówno osoby, które podczas wyboru kierują się niską miesięczną ratą, możliwością elastycznego zakończenia kontraktu, jak również łączną sumą opłat i długim okresem finansowania. Marka Volkswagen jest również bardzo popularna wśród przedsiębiorców, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć atrakcyjnego produktu leasingowego – mówi Michał Dyc, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

W jaki sposób sfinansować zakup nowego Volkswagena?

Kredyt niska rata 3,99% to klasyczny kredyt ratalny z niskim oprocentowaniem nominalnym i długim okresem finansowania – aż do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 3,99% (okres finansowania: 12, 24, 36 i 48 miesięcy) oraz 4,99% (okres finansowania: 60, 72 i 84 miesiące). Z Kredytu niska rata może skorzystać każdy, kto posiada wkład własny w wysokości już od 10% wartości samochodu. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które kierują się przede wszystkim ceną i/lub długim okresem finansowania. W Kredycie niska rata dostępne są wszystkie samochody osobowe Volkswagen z rocznika 2012 z wyjątkiem modelu Touareg oraz Golf A7 Variant.

Klienci, którym zależy na niskiej miesięcznej racie, mogą skorzystać z nowości – innowacyjnego AutoKredytu. Oprócz niskiej raty, produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe – klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 4,99%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie).

Kredyt wygodna spłata 3×33%, 4×25%, 5×20% przeznaczony jest dla osób, które dysponują środkami w wysokości już od 20% wartości samochodu i chcą podzielić spłatę kapitału na wygodne roczne raty z malejącymi odsetkami. Atutem Kredytu wygodna spłata jest niskie oprocentowanie nominalne wynoszące 4,99%. Co ważne, pozostaje ono na niezmienionym poziomie przez cały okres finansowania. Kredyt dostępny jest w wariantach:

  • 3×33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych);
  • 4×25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych);
  • 5×20% (przy wkładzie własnym 20% wartości auta i czterech ratach rocznych).

Dla klientów, którzy są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska S.A. przygotował Kredyt wygodna spłata 2×50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Oferta dla przedsiębiorców

W nowej ofercie Volkswagen Bank Polska dostępny jest także Leasing 107% niska rata, dzięki któremu można korzystać z firmowego Volkswagena przy optymalnych miesięcznych ratach, ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania. Całkowita suma opłat 107% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1 do 19%.

Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy wspólnie z Volkswagen Group Polska oferują także nową promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla nowych samochodów marki Volkswagen. Stawka ubezpieczenia wynosi 1% lub 1,4% (w zależności od wybranego pakietu) i łączy się z ofertą finansową Volkswagen Bank Polska.

Nowa oferta finansowa dedykowana marce Volkswagen obowiązuje do 31 sierpnia 2013 r. W ofercie Volkswagen Bank Polska można sfinansować wszystkie nowe samochody osobowe marki Volkswagen z wyjątkiem modeli Touareg oraz Golf A7 Variant.

Volkswagen Bank Polska S.A. jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 r. Bank finansuje zakup zarówno nowych, jak i używanych samochodów wszystkich marek wchodzących w skład Grupy Volkswagena.

Źródło: VW Bank direct