EFL firmą przyjazną małym i średnim przedsiębiorstwom

0
2491


EFL znalazł się w gronie przedsiębiorstw wyróżnionych tytułem Firmy Przyjaznej MŚP. Spółka realizując strategię „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych”, dostarcza polskim przedsiębiorcom kompleksowe usługi finansowe. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Firma Przyjazna MŚP to projekt Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, który ma na celu  promocję firm oferujących MŚP najlepsze produkty i usługi. Tegoroczny laureat – EFL – wyróżnia się wzorową współpracą z sektorem małych firm i mikroprzedsiębiorców.

„EFL działa na polskim rynku od ponad 22 lat. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę na temat potrzeb MŚP oraz zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze firm z tego sektora. Dziękujemy za przyznane wyróżnienie. Tytuł Firmy Przyjaznej MŚP to znak, że nasze dążenia, zmierzające do ułatwienia prowadzenia biznesu, są doceniane” – powiedział Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

Tytuł Firmy Przyjaznej MŚP jest przyznawany przez ZPP od trzech lat. Program certyfikacyjny jest oparty na specjalnie przygotowanych ankietach. Jak co roku Związek wyróżnił dodatkowo polityków, dziennikarzy, instytucje, ekonomistów oraz media przyznając Nagrody Gospodarcze ZPP.

W ostatnim czasie EFL, doceniony za wysoką jakość usług, profesjonalizm, terminowość oraz uczciwość wobec klientów, znalazł się w gronie laureatów nagrody Firma Przyjazna Klientowi.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy