Doradcy BZ WBK Finanse & Leasing dedykowani klientom z branży rolniczej

0
1719

BZ WBK Finanse & Leasing, jako pierwsza firma leasingowa w Polsce, w kwietniu br. uruchomiła sieć dedykowanych doradców obsługujących na terenie całej Polski wyłącznie klientów z branży rolniczej.

Rynek usług finansowych dla rolników jest coraz bardziej dojrzały, coraz bardziej świadomi są także sami klienci. Od wielu lat jesteśmy w ścisłej czołówce firm specjalizujących się w finansowaniu branży rolniczej, stąd doskonale znamy jej specyfikę. Wiemy, że rolnik od firmy leasingowej oczekuje już nie tylko kompleksowego pakietu usług obejmującego pożyczkę lub leasing wraz z ubezpieczeniem, ale coraz ważniejszy jest dla niego także łatwy dostęp do usługi finansowej – wyjaśnia Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora rolniczego, w BZ WBK Finanse & Leasing została uruchomiona sieć doradców dedykowanych wyłącznie klientom z branży rolniczej. To nowość na rynku leasingowym, gdzie standardem są doradcy uniwersalni. Dwudziestu czterech mobilnych i doświadczonych doradców agro i czterech menedżerów na terenie całej Polski będzie odpowiedzialnych za kompleksową obsługę rolników zainteresowanych sfinansowaniem swoich inwestycji. Specjalizacja doradców zagwarantuje naszym klientom szybki dostęp do oferty, wysoką jakość obsługi oraz fachowe doradztwo – dodaje Waldemar Kwiatkowski, dyrektor nowopowstałej sieci sprzedaży Agro w BZ WBK Finanse & Leasing.

Doradcy leasingowi mogą przyjechać w każde wskazane przez rolnika miejsce i tam omówić najważniejsze sprawy związane z transakcją oraz zaproponować kilka alternatywnych wariantów finansowania.

2011 r. i pierwsze miesiące tego roku udowodniły, że pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej rolnicy bez kompleksów realizują swoje plany inwestycyjne korzystając z dostępnego finansowania, m.in. pożyczek i dotacji unijnych. Taka postawa zachęca firmy leasingowe do dalszego rozwijania oferty – mówi Waldemar Kwiatkowski z BZ WBK Finanse & Leasing.

źródło: BZ WBK Finanse & Leasing