Pierwsze miejsce w badaniu rynku motoryzacyjnego dla Volkswagen Leasing Polska

0
1404

W kolejnym czerwcowym zestawieniu opracowanym przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, Volkswagen Leasing Polska ponownie zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby pojazdów osobowych zarejestrowanych na firmy leasingowe w 2012 r.

W pierwszym półroczu spółka oddała w leasing prawie 5000 pojazdów z grupy osobowych, czyli przeszło 118% więcej niż przed rokiem. Taki wynik daje Volkswagen Leasing ponad 10% udziału w krajowym rynku leasingu aut osobowych.

Widoczna w podsumowaniu wysoka pozycja Volkswagen Leasing Polska jest wynikiem konsekwentnego realizowania obranej przez nas strategii sprzedażowej, zarówno od strony detalicznej, jak i flotowej, jak również bliskiej współpracy z siecią dealerską oraz Volkswagen Group Polska. Jesteśmy liderem w finansowaniu zakupu samochodów z koncernu Volkswagen, oferując usługi leasingu oraz finansowania i zarządzania flotą dla klientów korporacyjnych, a także średnich i małych przedsiębiorstw – komentuje Joanna Wujcik-Lasocka, Członek Zarządu Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.

Źródło: Volkswagen Bank Polska