Pierwsze miejsce w rankingu Leaseurope dla Arval i BNP Leasing Solutions

0
1716

Już trzeci rok z rzędu firma Arval i BNP Leasing Solutions zajęły pierwsze miejsca w corocznym rankingu Top European Leasing Companies (2011), sporządzanym przez organizację Leaseurope.

Obydwie spółki należące do Grupy BNP Paribas wypracowały pozycję lidera w dwóch głównych kategoriach:

  • Nowy Biznes w obrębie Europy: 13,17 miliardów euro (12,2 miliardów euro w 2010)
  • Liczba nowych kontraktów w obrębie Europy: 481 538 euro (495 107 euro w 2010).

Zaraz za Arval i BNP Leasing Solutions w rankingu uplasowały się Volkswagen Leasing oraz SG Equipment Finance. UniCredit Leasing S.p.A spadł z drugiego miejsca zajmowanego w zeszłorocznym rankingu na czwarte.

Leaseurope:

Międzynarodowa organizacja Leaseurope, zrzeszająca Związki Leasingowe z poszczególnych krajów, publikuje coroczny ranking europejskich firm leasingowych. Zestawienie to prezentuje wyniki najlepszych firm z branży leasingowej na rynkach europejskich za dany rok. Obecność w prestiżowych rankingach Leaseurope jest wymiernym znakiem pozycji rynkowej jaką zajmuje firma na rynku europejskim.

BNP Paribas Leasing Solutions

BNP Paribas Leasing Solutions jest częścią globalnej, wiodącej na europejskim rynku, grupy kapitałowej BNP Paribas. Dzięki swojemu doświadczeniu wspomaga rozwój firm w ponad 20 krajach, zatrudnia blisko 3 600 pracowników. BNP Paribas Leasing Solutions w Polsce tworzą dwie spółki – BNP Paribas Lease Group oraz Fortis Lease Polska.

Źródło: Arval