Carefleet S.A. nagordzony statuetką Fleet Leadera 2012

0
1305

Carefleet S.A. , firma specjalizująca się w długoterminowym wynajmie samochodów, znalazła się wśród 11 przedsiębiorstw, którym miesięcznik Fleet przyznał tytuł „FLEET LEADERA 2012” .

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas największego wydarzenia branży flotowej w Europie Środkowo – Wschodniej tj. IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej FLEET MARET 2012, organizowanych w warszawskim Centrum EXPO XXI.
 
Wyróżnienia miesięcznika Fleet przyznawane są firmom, ludziom i stowarzyszeniom, za wyjątkowe osiągnięcia.
 
Carefleet S.A. otrzymał tytuł FLEET LEADERA za zdobycie 6% udziału w rynku wynajmu (wg. danych Keralla Research) i najdynamiczniejszy rozwój usług CFM – głównie w sektorze małych i średnich firm.
 
„Nagroda jest dla nas dużym wyróżnieniem. Jest ukoronowaniem naszej dotychczasowej działalności na polskim rynku flotowym , ale również mobilizacją do dalszej pracy. Przyjęta przez nas strategia, wysoki poziom świadczonych usług, dbałość o klienta i profesjonalny zespół przynosi nam uznanie w oczach profesjonalistów. Jest to dla nas bardzo cenne. Nie zamierzamy spoczywać na laurach, lecz z jeszcze większą determinacja udoskonalać nasze usługi tak, aby poszerzać portfel klientów i spełniać oczekiwania tych, którzy już nam zaufali i są z nami od lat” – powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet S.A.
 
Źródło: EFL