Oferta leasingowa EFL w Deutsche Bank PBC

0
1278

Deutsche Bank PBC i EFL podpisały umowę o współpracy, w ramach której Klienci biznesowi Banku będą mogli skorzystać z oferty produktów leasingowych EFL.     

Oferta leasingowa EFL obejmująca m.in. środki transportu, maszyny i urządzenia oraz sprzęt komputerowy będzie dostępna dla wszystkich Klientów biznesowych Deutsche Bank PBC, zarówno małych przedsiębiorstw, jak i większych firm sektora MSP w Sieci Centrów Doradztwa dla Firm na terenie całego kraju.

Klienci Deutsche Bank PBC zainteresowani leasingiem będą mogli za pośrednictwem Banku złożyć zapytanie dotyczące danej usługi. Cały proces wnioskowania o produkt, łącznie z podpisaniem umowy będzie obsługiwany przez EFL. Oferta dotyczy zarówno leasingu operacyjnego jak i finansowego.

W zakresie oferty leasingowej Deutsche Bank PBC oferuje także rozwiązania
SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o., należącej do czołowej europejskiej grupy leasingowej Société Générale Vendor Services.

Podpisanie umowy o współpracy z EFL w znaczny sposób poszerza dostępne dla Klientów Banku usługi. W ramach leasingu firma może skorzystać nie tylko z finansowania zakupu floty samochodów, ale również sfinansować inwestycje służące bezpośredniej produkcji, nieruchomości komercyjne jak i na przykład  elektrownie wiatrowe. Oferta jest skierowana również do młodych firm, które prowadzą działalność od 6 miesięcy mówi Andrzej Krzemiński, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank PBC.

Przyjęta strategia EFL zakłada m.in. ciągłe rozwijanie kanałów dystrybucji, dlatego z tym większą radością nawiązaliśmy współpracę z Deutsche Bank PBC. Pozycja rynkowa oraz wiarygodność naszego partnera finansowego dają nam gwarancję, że Klienci otrzymają obsługę charakteryzującą się najwyższymi standardami, obowiązującymi w obu instytucjach – mówi Radosław Woźniak, Wiceprezes Zarządu EFL.

Źródło: Deutsche Bank PBC