Zakup nowego Citroëna możliwy dzięki ofercie leasingu

0
1691

W związku z prowadzeniem na polski rynek kolejnego modelu z linii DS, Citroën Bank przygotował ofertę specjalną dla klientów instytucjonalnych. Klienci firmowi będą mieli możliwość skorzystania z oferty leasingu 103%, systemu Citroën Business Lease lub programu Easy Business Rental.

Dla klientów indywidualnych, których interesuje zakup nowego Citroëna DS5, Citroën przygotował ofertę finansową – kredyt 50/50 prawdziwe 0%. Dodatkowo Citroën DS5 objęty jest 5-letnią gwarancją.

Citroën DS5 to także kuszące i świeże spojrzenie na segment Premium, który cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród klientów flotowych. W szczególności dla tych klientów została przygotowana ofertaę finansowa. Firmy mogą skorzystać z jednej z trzech dogodnych form finansowania zakupu. W ofercie dostępny jest leasing 103 %, a także dwa rodzaje wynajmu:Easy Business Rental i Citroën Business Lease. Produkt Easy Business Rental pozwala już za 1699 zł netto miesięcznie cieszyć się bezkompromisowym pięknem i komfortem, jakie daje Citroën DS5. W ramach miesięcznej raty klient otrzymuje gwarancję pokrycia kosztów przeglądów oraz odkupu samochodu po okresie obowiązywania umowy. Dla najbardziej wymagających klientów została przygotowana oferta Citroën Business Lease. Jest to produkt, w ramach którego większość kosztów związanych z eksploatacją samochodu (przeglądy, części, robocizna, ubezpieczenie itd.) zawierają się w miesięcznej racie. 

Źródło: fleet.com.pl