Nowa oferta finansowa Volkswagen Bank Polska na pojazdy marki ŠKODA

0
1265

2 stycznia została przygotowana nowa oferta finansowa dla wszystkich modeli marki ŠKODA. Produkt został wprowadzony przez ŠKODA Auto Polska przy współpracy z Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Nowy produkt ŠKODA Kredyt charakteryzuje się niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% dla wszystkich okresów finansowania. Oferta kredytowa skierowana jest do osób, chcących w dużej części, lub w całości sfinansować zakup dowolnej ŠKODY za pomocą kredytu, bez wkładu własnego. ŠKODA Kredyt 3,99% jest przyznawany na okres od 1 roku aż do 7 lat.

W ofercie nadal dostępny jest ŠKODA Kredyt 50/50. Klienci, którzy chcą pokryć znaczną część ceny samochodu mogą sfinansować auto płacąc w salonie 50% jego wartości, a drugą połowę bez odsetek uregulować po roku, lokując przez ten czas wolne środki np. na lokacie lub też rozłożyć płatność na dogodne raty.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, został przygotowany produkt ŠKODA Leasing 108%. Całkowity koszt finansowania został utrzymany na niezmienionym poziomie 108% dla 36-miesięcznego okresu leasingu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%. ŠKODA Leasing oferuje możliwość wyboru innego okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy) i wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%).

– Nowe produkty łączą się z pełnymi upustami na zakup samochodu. Każdy klient, który zdecyduje się na ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing w ramach wyprzedaży rocznika 2011, otrzyma zniżkę w wysokości 500 zł na ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska.

Oferta obejmuje wszystkie modele marki ŠKODA (również z rokiem produkcji 2011) i obowiązuje do 30 czerwca 2012 r. Wszystkie formalności związane z produktami ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing klienci załatwią na miejscu w salonie.

źródło: Volkswagen Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here