Specjalny pakiet dla rolników w BZ WBK Finanse & Leasing

0
1744
BZ WBK Finanse & Leasing klientom z sektora rolnego oferuje specjalny pakiet wraz z ubezpieczeniem. Nowym produktem jest również AGRO-CASCO i Assistance.
W związku z rosnącym zainteresowaniem leasingiem maszyn rolniczych, rolnicy stali się ważnymi klientami dla firm leasingowych. Stawiają coraz większe wymagania: nie tylko w zakresie samego finansowania, ale coraz częściej usług dodatkowych, przede wszystkim ubezpieczeń – podkreśla Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za finansowanie branży rolniczej.

BZ WBK Finanse & Leasing  wraz z nowym rokiem wprowadził do oferty dla rolników dwa produkty ubezpieczeniowe. Pierwszy został przygotowany przy współpracy z Grupą Concordia. Jest to ubezpieczenie majątkowe, które obejmuje szkody powstałe w maszynach rolniczych w wyniku zdarzeń niezależnych od ubezpieczonego i zapewnia kompleksową ochroną w ramach AGRO-CASCO, OC i NW. Drugi produkt przygotowany razem z Europ Assistance Polska to program Assistance Medyczny, który zapewnia leasingobiorcy lub pożyczkobiorcy, jak również jego rodzinie, szybką pomoc medyczną  w sytuacji m.in. nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Oba produkty skierowane są zarówno do rolników indywidualnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Ofertę Spółek Leasingowych BZ WBK uzupełniamy o atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe od kilku lat, gdyż takiego rozwiązania oczekują nasi klienci. Jest ono dla nich wygodne i daje wymierne korzyści takie, jak np. atrakcyjne ceny ubezpieczenia – podkreśla Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing.

W BZ WBK Finanse & Leasing rolnik może liczyć na kompleksową ofertę finansowania maszyn rolniczych obejmującą leasing, pożyczkę pod dotacje unijne, którą wprowadziliśmy jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce, oraz atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe – dodaje Szymon Stryjski. Ciekawym rozwiązaniem są również programy finansowania fabrycznego, dzięki którym zakup sprzętu rolniczego jest jeszcze prostszy i szybszy: oprócz informacji o samej maszynie, rolnik otrzymuje u dealera w pełni dopasowaną do jego potrzeb ofertę finansowania. BZ WBK Finanse & Leasing prowadzi programy finansowania fabrycznego wspólnie z uznanymi na polskim rynku producentami ciągników rolniczych: Zetor i Kubota.

źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here