Wyróżnienie dla Volksawagen Leasing Polska od magazynu Flota

0
1470
Podczas corocznego Kongresu Flotowego, w którym uczestniczyli fleet managerowie i przedstawiciele firm CFM z całej Polski, Volkswagen Leasing Polska otrzymał wyróżnienie magazynu Flota. Redakcja nagrodziła spółkę za usługę leasingu z wykupem na poziomie FSL.

Na zakończenie mijającego roku, redakcja magazynu Flota, najstarszego czasopisma branżowego w Polsce, przyznała specjalne wyróżnienia dla produktów, projektów i kampanii wskazujących kierunki rozwoju branży flotowej. Spółka Volkswagen Leasing Polska została jednym z laureatów plebiscytu. Dostawca rozwiązań leasingowych, specjalizujący się w finansowaniu marek samochodowych należących do Grupy Volkswagen, otrzymał nagrodę za usługę leasingu z wykupem na poziomie FSL.

Leasing z wykupem na poziomie FSL to oferta skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którym zależy na obniżeniu miesięcznych kosztów finansowania floty. Jest to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy cenią sobie możliwość zmiany firmowego samochodu bez konieczności wykupu obecnie użytkowanego pojazdu. Uznanie klientów dla usług oferowanych przez Volkswagen Leasing Polska oraz konsekwentne dążenie do podwyższenia jakości obsługi, pozwoliło nam osiągnąć pozycję czołowego gracza na rynku leasingu aut osobowych. Kolejnym krokiem będzie utrzymanie tej pozycji i dalszy rozwój usług CFM – powiedział, odbierając nagrodę, Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

Jest to kolejna nagroda za usługę leasingu z wykupem na poziomie FSL dla Volkswagen Leasing Polska. Wcześniej spółka otrzymała statuetkę w kategorii „Finanse, Leasing i CFM” podczas plebiscytu Fleet Awards 2012.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska Sp. z o. o.