Leasing przez internet w Millennium Leasing

0
1441
Millennium Leasing wprowadza na rynek unikatowe rozwiązanie – leasing samochodów osobowych i ciężarowych oparty o Promesę Rezerwacyjną ważną przez 60 dni. Decyzja kredytowa i rezerwacja odbywa się online, bez konieczności wskazania konkretnego przedmiotu leasingu.

Od 13 maja każdy polski przedsiębiorca może osobiście skonfigurować ofertę sfinansowania potrzebnego pojazdu (nie trzeba wskazywać konkretnego) i zarezerwować ją online na 60 dni. Cały proces przypomina złożenie zamówienia w sklepie internetowym, z tą różnicą, że nie kończy się dokonaniem płatności.

Do złożenia wniosku na dedykowanej stronie osobisty-leasing.pl potrzebne są tylko dane teleadresowe umożliwiające identyfikację firmy i osoby składającej zlecenie. W ciągu kilku godzin od złożenia wniosku decyzja – Promesa Rezerwacyjna – trafia do potencjalnego leasingobiorcy, który ma 60 dni na wybór konkretnego samochodu. Od tego momentu klient w każdej chwili, w dowolnym miejscu i u jakiegokolwiek dostawcy może porównać ofertę Millennium Leasing z ofertami konkurencji oraz wynegocjować i wybrać najlepsze dla siebie warunki. Przy porównywaniu ofert może skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy.

Bezpłatna Promesa Rezerwacyjna to rodzaj promesy kredytowej, czyli jednostronnego zobowiązania Millennium Leasing do sfinansowania wybranego przez klienta przedmiotu leasingu do określonej kwoty. Nie powoduje powstania zobowiązań po stronie klienta.

– Millennium Leasing postrzegana jest przez rynek jako firma sprawnie realizująca skomplikowane transakcje, głównie w segmencie korporacyjnym. Teraz chcemy wejść w segment pojazdów lekkich, proponując klientom unikalne korzyści. Leasingobiorcom dajemy możliwość samodzielnej, dopasowanej do ich potrzeb konfiguracji oferty, 60-dniową rezerwację i Gwarantowaną Premię Końcową – tłumaczy Wojciech Rybak, prezes zarządu Millennium Leasing.

Dodatkową korzyścią dla leasingobiorcy jest możliwość obniżenia całkowitego kosztu leasingu w programie Regularne Płatności. Nagrodą za terminowe (brak opóźnień przekraczających 30 dni) spłacanie comiesięcznych rat jest Premia Końcowa, co do zasady równa Wartości Resztowej (maksymalnie 40% wartości początkowej pojazdu) przyznawana na zakończenie umowy. Gwarantowana Premia Końcowa pozwala klientom na zwiększenie Wartości Resztowej i maksymalizację korzyści z tym związanych.

Produkt skierowany jest głównie do mikroprzedsiębiorstw. W ramach oferty osobisty-leasing.pl można sfinansować dowolny, nowy lub używany (nie starszy niż pięcioletni) samochód osobowy lub ciężarowy do 3.5 t DMC, zakupiony od autoryzowanego dealera na podstawie pełnej (23%) faktury VAT, w cenie nieprzekraczającej 250.000 PLN netto w przypadku pojazdów nowych lub 150.000 PLN netto w przypadku pojazdów używanych.

Źródło: Bank Millennium