Spółka Raiffeisen-Leasing Polska wyróżniona w kategorii Leasing

0
1279

Redakcja „Gazety Finansowej” przyznała po raz trzeci tytuły „Finansowa Marka Roku” firmom, którym udało się zbudować trwałe relacje z klientami oraz kojarzącym się z niezawodnością, rzetelnością i lojalnością.

Wyróżnienia zostały przyznane w następujących kategoriach: Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Bank, Faktoring, Dom Maklerski, Ubezpieczenie, Instytucja Wspierająca i Leasing.

Spółka Raiffeisen-Leasing Polska S.A. otrzymała wyróżnienie FINANSOWA MARKA ROKU 2012 w kategorii „leasing” za stworzenie nowoczesnej, zróżnicowanej oferty dopasowanej do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta oraz umiejętne budowanie trwałych relacji ze swoimi partnerami.

„Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Od 1998 roku, stale pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty, proponując polskim przedsiębiorcom nowoczesne rozwiązania finansowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki takiej strategii budujemy długofalowe relacje biznesowe z naszymi klientami oparte na bezpieczeństwie i zaufaniu. W 2012 roku do grona naszych klientów dołączyli także klienci indywidualni, którym oferujemy leasing konsumencki i pożyczkę samochodową.” – powiedział Arkadiusz Etryk, Prezes Zarządu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

źródło: Raiffeisen-Leasing Polska