Leasing od 104% w ofercie Kredyt Lease

0
1257

Kredyt Lease wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich chęci do inwestowania swoich środków finansowych w produkty kredytowe, do których zaliczany jest także leasing, przygotował specjalny produkt jakim jest leasing od 104%.

Nowa oferta leasingu to maksymalnie uproszczone procedury, oferujące klientom   możliwość leasingu nowych samochodów osobowych oraz samochodów do 3,5 t praktycznie bez żadnych dokumentów oprócz podpisanego wniosku i faktury za przedmiot leasingu. Dodatkowo oferta oparta jest na finansowaniu środków trwałych z funduszy Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Dodatkowo Promocja „Szybki LIS – Leasing już od 104%” została wzbogacona  o kompleksowe rozwiązanie obejmujące wachlarz atrakcyjnych produktów ubezpieczeniowych, które chronią tak pojazd nabywany przez klienta, jak i jego samego. Jest to jedyna taka oferta na rynku, dająca wygodę i bezpieczeństwo w jednym pakiecie. W ramach promocji i pakietowej oferty ubezpieczeniowej dostarczanej przez Wartę S.A., Kredyt Lease oferuje między innymi:

  • ochronę 100% wartości auta przez cały okres leasingu
  • zwrot 100% wartości NOWEGO POJAZDU w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej
  • 100% mobilności pojazdu dzięki Assistance
  • ubezpieczenie ochrony prawnej
  • bezpłatną pomoc prawnika 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
  • pokrycie kosztów ekspertyz sądowych i innych na terenie całej Europy

 

Oferta jest ważna w dniach od 29 października do 31 grudnia 2012.

Źródło: Kredyt Lease