Promocyjna oferta leasingowa w Raiffeisen-Leasing

0
1200

Od początku listopada br. klienci Raiffeisen-Leasing Polska S.A. mogą skorzystać z promocyjnej oferty leasingowej. Promocja skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na sektor, branże czy wielkość prowadzonego biznesu – od jednoosobowej działalności gospodarczej po największe korporacje.

Promocją objęte są nowe i używane samochody osobowe i ciężarowe dowolnych marek, zakupione u autoryzowanych przedstawicieli. Głównym benefitem promocji jest minimalna marża na poziomie 1% oraz gwarancja niezmienności wysokości składki ubezpieczenia na cały okres trwania umowy leasingowej. Dodatkowy atut promocji to minimum formalności – wystarczy wypełnić wniosek leasingowy oraz dostarczyć standardowe dokumenty rejestrowe i finansowe firmy.

„Promocja to wsparcie dla klientów, którzy ze względu na ogólną sytuację rynkową wstrzymali się z zakupem środków transportu. Wierzę, że tak atrakcyjna oferta finansowa pozwoli im zrealizować przystopowane plany inwestycyjne.” – powiedział Wojciech Kazimierski, Dyrektor Sieci Sprzedaży Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska