Promocyjne oferty na wakacje w EFL

0
1618

EFL proponuje swoim klientom szereg ofert promocyjnych. Dzięki wakacyjnej promocji, przedsiębiorcy mogą skorzystać z pakietu ubezpieczeń, kupić tańsze paliwo czy obniżyć dwie  wakacyjne raty leasingowe do złotówki. EFL promuje też bonus o wartości 1 proc. wartości umowy, darmowe konto w Credit Agricole Bank Polska oraz rabat na akcesoria motoryzacyjne. 

Fura korzyści w EFL – promocja na lato

Pakiet Bezpieczna Firma zapewnia przedsiębiorcom ochronę w obszarze pomocy medycznej oraz technicznej . W przypadku awarii lub zdarzenia losowego w biurze firmy, ubezpieczony może skorzystać z interwencji specjalisty, serwisanta lub naprawy sprzętu. Natomiast w następstwie nieszczęśliwego wypadku, ubezpieczyciel gwarantuje pomoc medyczną.

Promocja wakacyjna obejmuje również Kartę Paliwową, zapewniającą niższe koszty zakupu paliwa na stacjach Orlen i Bliska. W okresie trwania promocji, przedsiębiorca otrzyma rabat w wysokości 10 groszy na litrze dowolnego paliwa. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za użytkowanie i wydanie karty. Nie ma też maksymalnych progów dotyczących  ilość zakupionego promocyjnego paliwa.

W ramach tej akcji specjalnej leasingobiorcy mają także możliwość obniżenia 2 wakacyjnych rat leasingowych do kwoty 1 zł każda, przy dowolnym harmonogramie spłat. Promocja Wakacyjna w EFL jest dostępna od 4 lipca do 30 września 2013 r.

Redukuj koszt leasingu i zyskaj darmowe konto

Kolejna propozycja EFL została przygotowana we współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. Przedsiębiorcy, którzy zawierając umowę leasingu w EFL otworzą konto firmowe SYMFONIA Biznes, zyskają bezpłatne jego prowadzenie przez pierwszy rok trwania umowy. Dodatkowo, spłacając raty leasingowe przy użyciu konta w  CABP, mogą otrzymać premię stanowiącą 1% wartości ofertowej netto umowy leasingu, redukując tym samym koszt finansowania. Oferta dotyczy umów leasingu operacyjnego o wartości do 250 tys. zł spłacanych w złotówkach.

Promocja Bonus 1 procent

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z promocji Bonus 1 % – organizowanej również we współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. Oferta obejmuje klientów banku, skierowanych do EFL przez bank, którzy podpiszą umowę na leasing operacyjny na dowolny pojazd lub sprzęt w polskiej walucie. Bonus w postaci karty przedpłaconej o wartości 1% wartości ofertowej netto umowy leasingu , otrzymają klienci, którzy w okresie 12 miesięcy przed zawarciem umowy nie współpracowali z EFL. Karta premiowa honorowana jest we wszystkich punktach akceptujących Karty Premiowe Sodexo typu VISA Electron.

Promocja z InterCars

Dodatkowo każdy klient, który podpisze umowę z EFL otrzyma kartę rabatową InterCars, upoważniającą do 5% upustu na akcesoria motoryzacyjne dostępne w sklepie motointegrator.pl.

„Wprowadzane rozwiązania mają za zadanie uzupełnić ofertę standardowych produktów finansowych firmy. Mamy doświadczenia, które pokazują, że przedsiębiorcy chętnie z nich korzystają, ponieważ stanowią dla nich pakiet dodatkowych korzyści. Promocje konstruowane są w ten sposób, aby maksymalnie uprościć  prowadzenie biznesu z jednej strony, a z drugiej  zapewnić realne wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu firmy” – komentuje Krzysztof Ziomek, dyrektor zarządzający Pionem Marketingu i Zarządzania Klientem w EFL.

W ostatnim czasie EFL, po raz trzeci, znalazł się w gronie laureatów nagrody Firma Przyjazna Klientowi oraz otrzymał tytuł Firmy Przyjaznej MŚP.

Źródło: EFL