Tablet Samsung w promocyjnej akcji EFL i Sage za złotówkę

0
1646

Sage i EFL od 1 lipca prowadzą wspólną promocję – klienci, którzy zdecydują się na leasing Systemu Zarządzania Forte mogą otrzymać tablet Samsung GT-P5110 GALAXY za złotówkę. Akcja promocyjna trwa do końca września br. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych tabletów. 

System Zarządzania Forte to zintegrowane rozwiązanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, dedykowane średniej wielkości przedsiębiorstwom. Od 1 lipca firmy zainteresowane tym produktem mogą skorzystać z promocyjnego leasingu, obejmującego koszty licencji systemu, usług wdrożenia oraz abonamentu na aktualizacje oprogramowania. W ramach promocji każdy nowy klient Sage otrzyma tablet Samsung GT-P5110 GALAXY w cenie netto 1 zł. EFL udziela finansowania na warunkach ustalanych indywidualnie z klientem. Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie umowy leasingowej o wartości przynajmniej 30 000 zł netto, która może uwzględniać koszty licencji, wdrożenia i wsparcia gwarancyjnego.

„Wspólna akcja EFL i Sage ma na celu zwrócenie uwagi przedsiębiorców na elastyczne możliwości rozłożenia w czasie kosztów zakupu i wdrożenia oprogramowania. Systemy wspomagające zarządzanie, choć pomagają budować przewagę konkurencyjną, nierzadko stanowią barierę kosztową. Z oferty mogą skorzystać wszyscy nowi Klienci Sage, którzy w okresie objętym promocją złożą zamówienie u nas bądź u jednego z naszych partnerów” – powiedziała Anna Falkowska, dyrektor marketingu strategicznego w firmie Sage. Leasing może być atrakcyjną metodą finansowania inwestycji – klient, podobnie jak w przypadku zakupu środków trwałych, nie musi jednorazowo ponosić kosztów zakupu, lecz rozłożyć je na preferowaną liczbę rat leasingowych.

„W leasing można wziąć praktycznie wszystko – oferta firm leasingowych nie kończy się na samochodach osobowych, ciężarowych czy maszynach. Sprzęt IT czy oprogramowanie są coraz częściej finansowane leasingiem. Dobra współpraca pomiędzy producentem oprogramowania i firmą zapewniającą nowoczesne instrumenty finansowe, w moim odczuciu przekłada się na bardziej atrakcyjną ofertę dla klienta” – powiedział Arkadiusz Ziółkowski – Menedżer Rynku Nowoczesnych Technologii w EFL.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy