Doradcy spółek leasingowych BZ WBK dedykowani największym firmom i korporacjom

0
1194

Spółki Leasingowe BZ WBK ułatwiają dostęp do swoich usług dużym firmom oraz korporacjom. Doradcy zajmujący się tylko i wyłącznie obsługą największych podmiotów, oprócz wyspecjalizowanych doradców dla firm MŚP oraz  doradców ds. agrobiznesu, stanowią kluczową część nowej sieci sprzedaży.

 

Spółki Leasingowe BZ WBK są przekonane, że warunkiem efektywnej współpracy z klientami z segmentu korporacji i dużych firm, jest zapewnienie im maksymalnie zindywidualizowanej obsługi i dużej dostępności oferty finansowania. Stąd nowa struktura dedykowana wyłącznie klientom korporacyjnym, w ramach której działają: jednostka obsługująca transakcje (Departament Transakcji Korporacyjnych) oraz sieć wyspecjalizowanych doradców. – Doradcy korporacyjni to specjaliści z dużym doświadczeniem w branży leasingowej. Doskonale znają specyfikę działania największych firm poszukujących efektywnych sposobów finansowania inwestycji i są odpowiedzialni za ich kompleksową obsługę. Specjalizacja doradców gwarantuje szybkość działania, fachowe doradztwo i maksymalne zaangażowanie – wyjaśnia Robert Sokołowski, dyrektor departamentu sprzedaży biznesowej i korporacyjnej w Spółkach Leasingowych BZ WBK.

Umacnianie relacji z grupą największych firm i korporacji jest jednym z filarów strategii Spółek Leasingowych na lata 2012 – 2014. – Duże podmioty to bardzo wymagający leasingobiorcy. Oczekują od instytucji finansowych zindywidualizowanego podejścia, ale jednocześnie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Stąd też konsekwentnie rozbudowujemy ofertę i jesteśmy bardzo elastyczni: możemy sfinansować każdy środek trwały od samochodu przez nieruchomość do samolotu, zapewniając jednocześnie wysokie standardy współpracy – dodaje Robert Sokołowski ze Spółek Leasingowych BZ WBK.

Mobilni doradcy korporacyjni są ulokowani w dziewięciu największych miastach Polski.  Dzięki temu każdy klient może wyznaczyć spotkanie w dogodnym dla niego miejscu i terminie, aby spokojnie omówić najważniejsze sprawy związane z transakcją oraz poznać  kilka alternatywnych wariantów finansowania.

Sieć dedykowanych doradców dla dużych firm i korporacji wpisuje się w nowy model sprzedaży w Spółkach Leasingowych BZ WBK, w którym firma proponuje także doradców wyspecjalizowanych w obsłudze małych i średnich firm oraz rolników i firm działających w branży rolniczej.

Źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK