Dofinansowanie z EBI często wykorzystywane przez klientów Getin Banku

0
1275

Dofinansowanie pozyskane z EBI obejmuje wszystkie przedmioty leasingu dla klientów biznesowych,  z wyłączeniem luksusowych samochodów osobowych i motocykli. Jak pokazuje doświadczenie Getin Bank, firmy aktywnie wykorzystują sposobność współfinansowania kosztów uzyskania kredytu i leasingu.

– Cieszy nas, że klienci tak chętnie korzystają z możliwości obniżenia kosztów umów kredytowych i leasingowych. Na tę chwilę zrealizowaliśmy już 90 proc. dofinansowania, jakie pozyskaliśmy z EBI.  Oznacza to, że z naszą ofertą trafiliśmy w potrzeby klientów biznesowych. Kontynuacja tej współpracy to jeden z naszych priorytetów. – powiedział Piotr Burwicz, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów i Procesów w Getin Noble Bank.

Inwestycja w segment usług leasingowych jest kolejnym etapem realizacji strategii w zakresie dywersyfikacji działalności biznesowej Getin Noble Bank. Dofinansowanie pozyskane z EBI ma pomóc w rozwoju działalności w segmencie SME oraz wzmocnić pozycję rynkową Getin Leasing, jako spółki zależnej Banku. 

Źródło: Getin Leasing