AUTOLEASING BZ WBK Leasing wyróżniony w rankingu Turbin Polskiej Gospodarki

0
1573

W najnowszym rankingu Turbin Polskiej Gospodarki została wyróżniona usługa finansowania auta firmowego AUTOLEASING proponowana przez spółkę BZ WBK Leasing. Turbiny przyznawane są najlepszym produktom skierowanym do firm z sektora MŚP.

– Spośród wielu sposobów finansowania samochodów firmowych, dostępnych na polskim rynku, małe i średnie przedsiębiorstwa najczęściej wybierają leasing. Potwierdzają to różne źródła. m. in. wyniki badania Homo Homini, które pokazują, że przy zakupie floty samochodowej z leasingu korzysta aż 65% firm, oraz duża popularność produktu AUTOLEASING, który otrzymał wyróżnienie w rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki – mówi Daniel Mrozek, dyrektor marketingu w BZ WBK Leasing.

AUTOLEASING to oferta skierowana do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy szukają prostego i szybkiego sposobu finansowania nowego samochodu osobowego lub dostawczego. Dzięki maksymalnie uproszczonej procedurze, opartej na kryterium przedmiotu, możliwa jest bardzo krótką ścieżka decyzyjną. W AUTOLEASINGU nie ma konieczności przedstawiania dokumentów finansowych firmy oraz zaświadczeń z ZUS-u i Urzędu Skarbowego; wystarczy oświadczenie przyszłego leasingobiorcy, a decyzja wydawana jest maksymalnie w kilka godzin. Dodatkowo, każdy przedsiębiorca razem z AUTOLEASINGIEM może wybrać wygodną kartę paliwową umożliwiającą bezgotówkowe transakcje na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska.

– Przygotowując nową ofertę dla przedsiębiorców zawsze wychodzimy od ich oczekiwań. Wyniki sprzedaży oraz przyznane wyróżnienie cieszą nas i potwierdzają atrakcyjność naszej oferty – podsumowuje Szymon Kamiński, prezes BZ WBK Leasing.

Ranking Turbiny Polskiej Gospodarki został przygotowany przez kolegium redakcyjne Gazety Finansowej. Wyróżnienia otrzymały firmy, które zaproponowały najlepsze produkty dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Źródło: BZ WBK Leasing