Gazeta Finansowa nagrodziła LeasePlan za najlepszy produkt dla MŚP

0
1395

Za stworzenie pakietu Platinium wykraczającego poza rynkowe standardy usług LeasePlan otrzymał tytuł Najlepsze Produkty dla MŚP 2012 w kategorii Leasing.

Po raz kolejny redakcja Gazety Finansowej przyznała nagrody – Turbiny Polskiej Gospodarki. Mają one na celu przedstawienie i wyróżnienie firm oraz usług, które przyczyniają się do rozwoju polskiego biznesu, a zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw. Sektor MŚP jest siłą napędową polskiej gospodarki. Firmy z tego sektora stanowią 99 % przedsiębiorstw w całej Unii Europejskiej. W Polsce małe i średnie przedsiębiorstwa zatrudniają blisko 9 mln Polaków, co stanowi blisko 70 % wszystkich zatrudnionych w naszym kraju. Jest to istotna gałąź polskiej gospodarki, dlatego tak ważne jest zbudowanie odpowiedniego produktu wspomagającego rozwój tych podmiotów.

Firma LeasePlan, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła pakiet Platinium o rozszerzonym zakresie usług serwisowych. Po raz pierwszy pakietowym kosztem serwisowym objęte zostały naprawy pojazdów, których uszkodzenia powstały w wyniku zaniedbania klienta, bądź niewłaściwego użytkowania auta. Pakiet Platinium obejmuje również uszkodzenia spowodowane np. zassaniem wody do silnika, zastosowaniem paliw lub płynów innych niż zalecane przez producenta auta. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i nie lubią być zaskakiwani dodatkowymi kosztami. Usługa Platinium zadowoli nawet najbardziej wymagających i zapracowanych klientów, którzy chcą uniknąć ryzyka związanego z zarządzaniem flotą.

Źródło: LeasePlan