Raiffeisen-Leasing z najlepszym produktem leasingowym

0
1302

Redakcja „Gazety Finansowej” juz po raz piąty przygotowała dodatek „Najlepsze produkty dla biznesu”. Wyróżnienia zostały przyznane w 17 kategoriach: bank, produkt inwestycyjny, telekomunikacja, audyt, ubezpieczenie, karta paliwowa, samochód użytkowy, flota, faktoring, informacja gospodarcza, windykacja, leasing, oprogramowanie, szkoła biznesu, transport, kurier, usługi prawne. W każdej z kategorii „Gazeta Finansowa” wyróżniła trzy firmy, odznaczające się innowacyjnością, profesjonalizmem oraz elastycznością.

Z przyjemnością informujemy, iż spółka Raiffeisen-Leasing Polska S.A. otrzymała nagrodę NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU 2012 w kategorii „leasing”, za specjalny produkt dla branży budowlanej „RL-BUD”, który maksymalnie upraszcza procedury i ogranicza wymagania, a ponadto pozwala na negocjacje cen przedmiotów leasingu.

„Ogromnie cieszy nas fakt, iż po raz kolejny nasz produkt znalazł uznanie na rynku, tym razem w ramach akcji Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla biznesu”. Wyróżnienie to utwierdza nas w przekonaniu, iz obrany przez nas kierunek działań i rozwoju jest właściwy. Działając na niełatwym aktualnie rynku, staramy sie na bieżąco badać potrzeby Klientów i przedstawiać produkty spełniające ich oczekiwania. Dzięki dotychczasowej współpracy z naszymi Dostawcami, jesteśmy w stanie proponować kompleksowy, a niekiedy wrecz unikatowy model finansowania inwestycji.”– powiedział Krzysztof Szozda, Dyrektor Rozwoju Biznesu Maszyn i Transportu Cieżkiego w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

RL-BUD to przede wszystkim proste procedury. Klient przedstawia dokumenty rejestrowe, podstawowe dokumenty finansowe, dokumentacje dotycząca przedmiotu leasingu, wypełnia wniosek leasingowy i na tej podstawie otrzymuje finansowanie. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość negocjacji cen przedmiotów leasingu – dzięki współpracy Raiffeisen-Leasing Polska z dostawcami maszyn budowlanych. RL-BUD pozwala na finansowanie maszyn do robót ziemnych i drogowych, maszyn i urzadzeń kolejowych, maszyn wykorzystywanych w kopalniach odkrywkowych oraz róznorodnych pojazdów stosowanych w szeroko rozumianym segmencie budowlanym.

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska S.A.