Raiffeisen-Leasing przoduje w leasingu samochodów osobowych

0
1501

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców obejmujących pierwsze 4 miesiące 2013 roku Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zarejestrował największą liczbę aut osobowych w kraju i to licząc zarówno rok do roku (3162 auta), jak również miesiąc do miesiąca (874 auta).

– Z wielkim zadowoleniem i satysfakcją przyjęliśmy opublikowane przez CEPiK wyniki. Jest to potwierdzenie rosnącej pozycji Raiffeisen-Leasing Polska S.A. w segmencie samochodów osobowych oraz konsekwencja naszej strategii biznesowej w tym sektorze. Cieszymy się, że niezmienne wartości, którym hołdujemy w kontaktach z naszymi Klientami: elastyczność, jakość obsługi oraz otwartość na potrzeby rynku znajdują przełożenie na sukces biznesowy. Bycie numerem 1 oczywiście zobowiązuje – skomentował dane CEPiK, Robert Bendlewski, Dyrektor Rozwoju Biznesu Samochodowego w Raiffeisen-Leasing Polska.

W zestawieniu Raiffeisen-Leasing Polska S.A. wyprzedził Volkswagen Leasing oraz EFL i jako jedyny z czołowej trójki zanotował wzrost liczby zarejestrowanych samochodów licząc rok do roku.

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska S.A.