Masterlease dostarcza samochody spółce GEFCO Polska

0
1465

Masterlease dostarczył blisko 50 samochodów jednemu z kluczowych operatorów logistycznych. Spółka GEFCO Polska zmieniając dotychczasowego dostawcę outsourcingu floty pojazdów służbowych, dołączyła tym samym do grona klientów lidera rynku CFM.

Umowa podpisana latem 2012 roku obejmuje pełen wynajem długoterminowy samochodów dla przedstawicieli zarządu oraz wysokiego szczebla menedżerskiego spółki. Z uwagi na korzenie spółki oraz korporacyjną politykę flotową wybór GEFCO padł na modele pochodzące z Francji. Wśród 47 finansowanych aut znalazły się Peugeoty oraz Citroeny.

GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO należącej do pierwszej dziesiątki europejskich operatorów logistycznych. Jest ekspertem i liderem w zakresie logistyki dla przemysłu oraz dla branży motoryzacyjnej.

– O wyborze firmy Masterlease przez GEFCO Polska zdecydowała kompleksowa oferta zaspokajająca nasze potrzeby, atrakcyjny poziom cen oraz duże zaangażowanie w kontakcie z klientem. Doceniamy również poziom kompetencji przedstawicieli Masterlease oraz decyzyjność wykazane podczas negocjacji umowy, co pozwoliło maksymalnie usprawnić ten proces – komentuje Bogdan Wlazły, Koordynator Floty i Administracji GEFCO Polska Sp. z o.o.

Dla Masterlease umowa z GEFCO Polska to jeden z kilku kluczowych kontraktów zawartych w minionym roku. Wygrywając decydujące przetargi, lider rynku CFM po raz kolejny zdystansował konkurencję i podkreślił swoją dominująca pozycję w tym obszarze rynku. 

– Nasze ostatnie sukcesy handlowe to efekt wzrostu atrakcyjności oferty oraz elastyczności naszych struktur w rozmowach z klientami. Cieszymy się, że do portfela Masterlease trafia GEFCO Polska; to nobilitujący klient z dużym potencjałem – puentuje Grzegorz Czarnecki, Dyrektor Ds. Sprzedaży Korporacyjnej Masterlease.

Źródło: Masterlease