Oferta leasingu dla firm na samochody marki Volkswagen

0
1367

W salonach marki Volkswagen trwa wyprzedaż wybranych modeli z rocznika 2012. Volkswagen Bank Polska SA przygotował specjalną ofertę dla firm, w ramach której nowego Volkswagena z atrakcyjnym upustem można sfinansować w Leasingu 109%.

Do 30 czerwca 2013 r. przedsiębiorcy zainteresowani zakupem nowego samochodu marki Volkswagen z rocznika 2012 mogą sfinansować auto korzystając z Leasingu 109%. W ramach oferty całkowity koszt finansowania wynosi 109% przy 36-miesięcznym okresie leasingowania, opłacie wstępnej w wysokości 25% i wartości wykupu 1%. Istnieje także możliwość wyboru innego okresu leasingu (24 m-ce, 48 m-cy i 60 m-cy) i wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Wartość wykupu wynosi 1% przy okresie finansowania równym 36, 48 lub 60 m-cy oraz 19% przy umowie na 24 m-ce. Leasing 109% dostępny jest wraz z atrakcyjnym ubezpieczeniem 2,9% wartości samochodu.

Nowa oferta finansowa obejmuje wybrane modele marki Volkswagen wyprodukowane w 2012 r., w tym model Volkswagen Passat, który cieszy się największą popularnością wśród firm w ramach marki Volkswagen. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą rozbudować swoją flotę o Volkswagena Passata w specjalnej wersji limitowanej Edition 2012. Samochody z tej linii charakteryzują się bogatym wyposażeniem – posiadają m.in. system nawigacji RNS 315, reflektory Bi-Xenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i światłami LED do jazdy dziennej, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu. W Leasingu 109% przedsiębiorcy mogą sfinansować również najnowszego Volkswagena Golfa VII generacji, a także modele: up!, Polo, Golf A6, Jetta, Tiguan, Touran, Scirocco, Eos i Beetle.

Volkswagen jest jedną z najczęściej wybieranych marek przez polskich przedsiębiorców. W 2012 r. zarejestrowano na firmy prawie 13,9 tys. samochodów tej marki (wg danych IBRM SAMAR).

Volkswagen Bank Polska SA umożliwia zakup zarówno nowych, jak i używanych samochodów wszystkich marek, które wchodzą w skład Grupy Volkswagena. Bank jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010 i 2011 roku.

Źródło: VW Bank direct