Statuetka „Prosperita” w rękach Europejskiego Funduszu Leasingowego

0
1225
22 maja w ogrodach Villi Foksal w Warszawie zostały wręczone odznaczenia przyznawane przez magazyn ekonomiczny Home & Market. Statuetkę „Prosperita” w imieniu Europejskiego Funduszu Leasingowego odebrał Sławomir Dudziak, Dyrektor Sprzedaży AGRO.
 
„PROSPERITA”  jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję magazynu Home & Market w oparciu o wyniki finansowe spółek w danym roku, ich aktywność, rozpoznawalność czy  innowacyjność. Na podstawie zebranych danych podejmowana jest decyzja o wyróżnieniu. W tegorocznym rankingu najlepiej oceniony został Europejski Fundusz Leasingowy SA. Na ten wynik wpłynęła ocena 20 lat działalności firmy, jej rozwój w ramach grupy oraz utrzymywanie pozycji lidera rynku.
W uzasadnieniu Prosperity 2011 dla EFL, magazyn Home & Market napisał: Prosperita 2011 dla Europejskiego Funduszu Leasingowego za 20 lat nieprzerwanej pracy na rynku leasingu. Za umiejętność utrzymywania pozycji lidera bez względu na zmieniające się otoczenie i warunki gospodarcze. Za elastyczność i otwartość na Klienta, które z jednej strony pozwalają rozwijać się spółce a z drugiej dają satysfakcję usługobiorcom. Za stworzenie na przestrzeni tych 20 lat silnej grupy w której skład na dzień dzisiejszy wchodzą Carefleet SA, EFL Finance , EFL Service oraz firma factoringowa Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.”

 

W dorobku EFL jest to już 8 statuetka. EFL jako jedyna firma w historii przyznawania tej prestiżowej nagrody może pochwalić się statuetkami Złotej i Diamentowej PROPSERITY, które otrzymała za wkład w budowanie polskiego rynku leasingu. Złota Prosperita na
15-lecie EFL, Diamentowa na 20-lecie działalności w Polsce – nieprzerwanie na pozycji lidera branży.
Nagrody „Prosperita” są przyznawane firmom leasingowym od kilkunastu lat. Uroczystej gali wręczenia Prosperity towarzyszyło przyznanie nagrody „Srebrny Parasol” – odznaczenia dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz lauru „Róża bez Kolców” – przyznany najlepszemu bankowi.
 
Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy