Kredyt lub leasing na zakup samochodu marki ŠKODA od ŠKODA Finance

0
1586

Od lipca ŠKODA Finance – marka finansowa dla klientów zainteresowanych kupnem samochodu marki ŠKODA – posiada w ofercie promocyjne kredyty. Po raz pierwszy klienci salonów ŠKODY będą mogli skorzystać z kredytu średniookresowego 5×20% z oprocentowaniem nominalnym 3,99% i przy prowizji bankowej 5%.

 

ŠKODA Kredyt 5×20% jest przeznaczony dla osób, które kupując samochód mają możliwość zapłacić 20% jego wartości, a pozostałą część kredytu spłacić w 4 ratach rocznych z malejącymi odsetkami. Każda roczna rata oprócz spłaty wartości samochodu (20% rocznie) zawiera część: prowizji bankowej, składek ubezpieczenia i odsetek.

Klienci do wyboru mają także kredyt z opcją spłaty 4×25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 3×33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych). Zaletą ŠKODA Kredyt 5×20%, 4×25%, 3×33% jest umożliwienie klientom dopasowania planu spłat do własnych możliwości. Według ich decyzji, spłata kredytu zostaje podzielona na raty roczne w okresie 2, 3 lub 4 lat.

Klienci, którzy chcą sfinansować zakup samochodu za pomocą kredytu bez konieczności ponoszenia wkładu własnego, mogą skorzystać ze ŠKODA Kredyt 4,99%. Co ważne, kwotę kredytu mogą spłacać w dogodnym dla siebie okresie kredytowania – od roku aż do 7 lat – przy niezmienionym poziomie oprocentowania 4,99%.

W ofercie promocyjnej ŠKODA Finance jest dostępny również dobrze znany ŠKODA Kredyt 50/50. Klienci, którzy są gotowi pokryć znaczną część ceny samochodu, mogą sfinansować auto płacąc w salonie 50% jego wartości, a drugą połowę bez odsetek uregulować po roku, lokując przez ten czas wolne środki np. na lokacie albo rozkładając płatność na dogodne raty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, nadal mogą skorzystać z oferty ŠKODA Leasing 108%. Całkowity koszt finansowania został utrzymany na niezmienionym poziomie 108% dla 36–miesięcznego okresu leasingu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%. ŠKODA Leasing oferuje również możliwość wyboru innego okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%) oraz wartości wykupu (od 1% do 25%).

– Dopasowując ofertę ŠKODA Finance do potrzeb i możliwości klientów, szukamy elastycznych i konkurencyjnych rozwiązań. Zależy nam na tym, aby klient miał możliwość wyboru pomiędzy różnymi formami sfinansowania zakupu auta, jak i wariantami spłat w ramach wybranego przez siebie produktu. Pozostawiamy klientom wolną rękę w wyborze produktów promocyjnych, zapewniając przy tym niski koszt finansowania – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Nowa oferta ŠKODA Finance obejmuje wszystkie modele marki ŠKODA wyprodukowane w 2011 i 2012 r. oraz zamówienia na produkcję w 2013 r. Promocja finansowa łączy się z pełnymi upustami na samochody oraz atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Wszystkie formalności związane z produktami ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing klienci załatwią na miejscu w salonie.

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Źródło: Volkswagen Bank Polska