Chevrolet Camaro dołączył do finansowanej przez Masterlease floty

0
1356

31 stycznia w warszawskim salonie Auto Żoliborz klient odebrał kluczyki do pierwszego w Polsce Chevroleta Camaro. 

Chevrolet Camaro to od ponad 40 lat ikona amerykańskiej motoryzacji. Amerykański „muscle car”, od razu podbił serca wielu kierowców. W latach 1967–2002 wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych prawie 4,8 miliona jego egzemplarzy. Od października zeszłego roku jest dostępny również w wybranych polskich salonach Chevroleta. Cena auta zaczyna się na poziomie 200 tysięcy złotych.

– Z radością przyjmujemy fakt, że tak legendarny samochód dołączył do finansowanej przez nas floty ponad 23 tysięcy aut. Dodatkowo cieszy nas to, że auto trafi w ręce naszego stałego klienta, któremu w ciągu ostatnich lat sfinansowaliśmy już kilka samochodów – komentuje Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy Masterlease.

Pierwszy sprzedany w Polsce model wyjechał na drogi w wersji coupé w kolorze pomarańczowym inferno z czarnymi matowymi pasami, 6-litrowym silnikiem V8, pod maską kryjąc 405 KM.

– Wybrałem Camaro przede wszystkim ze względu na jego moc i przyjemność z jazdy, jaką daje – powiedział Zbigniew Łyszczarz, który odtąd będzie zasiadał za kierownicą amerykańskiej legendy. – Jak typowy mężczyzna, szukałem auta, które będzie reprezentacyjne i będzie się wyróżniało, a Chevrolet idealnie spełnia moje oczekiwania.