Fraikin Polska wspiera rozwiązania ekologiczne

0
1402

15 czerwca w siedzibie PGNiG w Warszawie odbyła się prezentacja pojazdów wyposażonych w napędy alternatywne (pojazdy elektryczne, pojazdy hybrydowe) i zasilanych paliwami alternatywnymi (CNG,LPG). Partnerem imprezy była firma Fraikin Polska.

Fraikin Polska, jako firma, której głównym celem jest dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań z zakresu użytkowania flot samochodowych, bardzo silnie rekomenduje i wspiera wszelkie działania związane z nowoczesnymi, przyjaznymi środowisku i kieszeni klienta rozwiązaniami. Udział w tym evencie miał na celu przede wszystkim wskazanie obecnym oraz potencjalnym klientom, korzyści z wynajmu pojazdów CNG. Do podstawowych należą te, które wynikają z samej usługi wynajmu: brak konieczności angażowania przez klienta własnych środków finansowych oraz zapewnienie przez Fraikin pełnej obsługi serwisowej na z góry określonych warunkach kosztowych.

Coraz większe zainteresowanie pojazdami CNG, poparte ogólnoeuropejskim wzrostem aspektów ekologicznych w transporcie sprawiło, że firma Fraikin proponuje tego typu pojazdy w naszej usłudze.

Doświadczenie jakie w obszarze nowych technologii posiadają spółki Grupy Fraikin działające na terenie Francji, Hiszpani czy też Wielkiej Brytani, pozwala na wprowadzaniu tych innowacji również w Polsce.

Źródło: Fraikin Polska