Przedłużona oferta leasingu oprogramowania ERP w EFL

0
1418
Do końca 2013 roku została przedłużona wspólna oferta promocyjna EFL SA oraz COMARCH SA. Przedsiębiorcy będą mogli w dalszym ciągu korzystać z leasingu oprogramowania ERP na specjalnych warunkach.
 
Oprogramowanie Comarch ERP służy do wspierania zarządzania przedsiębiorstwem. Możliwości związane z oprogramowaniem to m.in. gromadzenie danych, zarządzanie bazami oraz zasobami ludzkimi, planowanie czy księgowość. Istotną cechą jest również dostosowanie do specyfiki firmy. Swoje funkcje doskonale pełni także w przypadku współpracującej ze sobą grupy przedsiębiorstw.
 
Zainteresowani finansowaniem oprogramowania ERP za pośrednictwem EFL mogą liczyć na specjalna elastyczną ofertę finansowania dopasowaną do sektora MSP. Suma spłat czynszów leasingowych (bez wartości wykupu) wynosi jedynie 106%. Minimalna jednostkowa wartość umowy leasingowej z klientem wynosi 20 tys. PLN netto,  w skład czego wchodzi zarówno licencja jak i jej wdrożenie. Kontrakt realizowany jest w walucie polskiej, przy równomiernym harmonogramie spłat oraz zmiennej stopie procentowej. Wpłata początkowa klienta zaczyna się już od 10 proc. wartości transakcji, natomiast umowa podpisywana jest na okres od 16 do 24 miesięcy.
 
„Propozycja sfinansowania leasingiem inwestycji w oprogramowanie ERP jest ciekawą alternatywą zarówno dla przedsiębiorstw ubiegających się o fundusze unijne na informatyzację czy planujących wprowadzenie nowego systemu zarządzania firmą. To wyróżniający się element w ofercie leasingu IT w Polsce. Uważamy, że branża ta ma bardzo duży potencjał i w przyszłości liczymy na jej dalszy dynamiczny rozwój” – mówi Arkadiusz Ziółkowski, Manager Rynku IT w EFL SA.
 
„Comarch S.A. jako prekursor wśród producentów oprogramowania na rynku IT, od kilku lat umożliwia swoim Klientom  finansowanie inwestycji IT w oparciu o narzędzia leasingu operacyjnego IT. Nasza długoletnia współpraca z EFL zaowocowała unikalnym narzędziem leasingu 106%, pozwalającym na aktywne wsparcie naszych wspólnych Klientów planujących inwestycji w nowe technologie IT. Jej ogromna i z każdym rokiem większa popularność wśród przedsiębiorstw MSP, skłoniła nas do podjęcia decyzji o jej przedłużeniu, na jeszcze lepszych niż dotychczas warunkach finansowych. Wierzymy, że dalszy rozwój tego alternatywnego narzędzia finansowania posłuży jeszcze  aktywniejszemu  wsparciu rozwoju firm, tak ważnego zwłaszcza w okresie spowolnienia gospodarczego” – komentuje Joanna Dominiak, Kierownik Centrum Finansowania Comarch ERP.
 
Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy