Toyota Leasing Polska 10 lat na polskim rynku leasingowym

0
1660

Dokładnie 10 lat temu, w sierpniu 2002 r., w ramach finansowego ramienia marki Toyota w Polsce, powstała Toyota Leasing Polska. Jedna z najbardziej dynamicznych firm na rynku leasingu samochodów, od początku swojej działalności udzieliła finansowania netto o wartości ponad 2 mld złotych.

 

Towarzysząc polskim klientom od 10 lat Toyota Leasing Polska podpisała ponad 38 tys. umów na finansowanie pojazdów. W swojej ofercie, oprócz tradycyjnego leasingu pojazdów (nowych – marek Toyota oraz Lexus jak i używanych – wszystkich marek) Toyota Leasing Polska oferuje także długoterminowy wynajem pojazdów jedną z najkorzystniejszych w tej chwili form finansowania pojazdów dla przedsiębiorców. W usłudze tej, oferowanej wraz z Dealerami marki Toyota oraz Toyota Motor Polska, poza wynajmem pojazdu klienci otrzymują bogaty pakiet korzyści takich jak: usługi assistance, serwis czy zarządzanie oponami i paliwem.

– Współtworząc polski rynek leasingu pojazdów od ponad 10 lat wykorzystujemy nasze doświadczenie i oferujemy naszym klientom dopasowane do indywidualnych potrzeb formy finansowania pojazdów zarówno nowych jak i używanych – mówi Bogdan Grzybowski, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Sprzedaży w Toyota Leasing Polska. 

W 2010 r. Toyota Leasing Polska została trzecią najlepszą firmą leasingową w Polsce, debiutując  w rankingu przygotowywanym przez dziennik Rzeczpospolita. Firma jest częścią Toyota Bank Polska, który oprócz finansowania pojazdów oferuje atrakcyjną ofertę depozytową i kredytową dla klientów indywidualnych i firm.

Źródło: Toyota Leasing