Leasing Eko Energia w Millennium Leasing

0
1799
Nowy program Leasing Eko Energia to kontynuacja proekologicznych działań Millennium Leasing. Promuje i wspiera polskie przedsiębiorstwa zainteresowane oszczędzaniem energii.

– Koszty energii są coraz wyższe i nic nie zapowiada odwrócenia tego trendu. Przedsiębiorcy, dla których wydatki na energię stanowią istotny element kosztów stałych, coraz częściej dostrzegają potrzebę ich obniżania. Naszym celem jest udzielanie im wsparcia poprzez finansowanie energooszczędnych technologii i maszyn. Dzięki wymianie dotychczasowych urządzeń na nowe firmy zwiększają moce produkcyjne, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii i koszty. Nie muszę nikogo przekonywać, że wpływa to pozytywnie na rozwój firmy i jej konkurencyjność – tłumaczy Katarzyna Milej, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing.

Do skorzystania z nowego programu zachęca nie tylko perspektywa oszczędności energii, lecz również premia inwestycyjna Eko Energia w wysokości 5% wartości otrzymanego finansowania. Premię przyznaje Millennium Leasing po zakończeniu pięcioletniego okresu umowy.

Program jest skierowany do przedsiębiorców planujących zakup nowych wózków widłowych, wtryskarek, obrabiarek oraz kombajnów i ciągników rolniczych. Warunki oraz procedura przystąpienia do programu są proste. Oprócz standardowych dokumentów niezbędnych do akceptacji wniosku o zawarcie umowy leasingu, niezbędne jest podanie szacunkowej wielkości zaoszczędzonej energii wynikające z wdrożenia w firmie nowego urządzenia. Warunkiem wypłaty premii jest brak opóźnień w spłacie rat leasingowych (powyżej 30 dni) w całym okresie trwania umowy.

Źródło: Bank Millennium