Wakacje leasingowe w Raiffeisen-Leasing Polska

0
1734

Od 3 września do końca grudnia bieżącego roku Klienci Raiffeisen-Leasing Polska S.A mogą skorzystać z promocji „Wakacje leasingowe”. Promocja skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na sektor, branżę czy wielkość prowadzonego biznesu – od jednoosobowej działalności gospodarczej po największe korporacje.

Promocją objęte są nowe i używane samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 t. dowolnych marek, zakupione u autoryzowanych przedstawicieli. Wystarczy wybrać samochód, wypełnić wniosek leasingowy, a po otrzymaniu decyzji i podpisaniu umowy leasingu wyjechać z salonu wymarzonym autem.

„Wakacje leasingowe to oferta zwłaszcza dla tych klientów, którzy wydali pieniądze na wakacje, ale nie mogą przestać myśleć o upragnionym samochodzie. My przedłużamy wakacje o kolejne trzy miesiące, klient zaczyna płacić raty leasingowe dopiero po trzech miesiącach.” – powiedział Arkadiusz Etryk, Prezes Zarządu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Głównym benefitem promocji jest wysokość trzech pierwszych rat leasingowych, które wynoszą 0 zł. Dodatkowe atuty oferty to opieka medyczna Medipolis (trzy miesiace gratis), minimalne oprocentowanie oraz brak wymogu przedstawiania dokumentów rejestrowych i finansowych – wystarczy że dane firmy wnioskującej o leasing znajdują się w bazach ceidg lub krs/lex.

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska