LeasePlan nagrodzony podczas gali Fleet Awards 2012

0
1300

Gala Fleet Awards 2012 odbyła się 13 kwietnia br., w trakcie Ogólnopolskiego Forum Flotowego Motor Show w Poznaniu.

Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych i rozpoznawalnych wydarzeń flotowych w Europie, podczas którego zarządzający flotami samochodowymi wyłaniają najlepsze auta, produkty oraz usługi wyróżniające się na rynku w danym roku.

LeasePlan otrzymał nagrodę Fleet Award 2012 w kategorii Produkt/Usługa Flotowa Roku za usługę Platinium. Jest to pakiet usług serwisowych o rozszerzonym zakresie, który niedawno pojawił się w ofercie LeasePlan.

Obejmuje on szereg zdarzeń, wykraczających do tej pory poza rynkowe standardy, obejmowane pakietowym kosztem serwisowym. Jest to tym samym usługa dla tych klientów, którzy nie lubią być zaskakiwani dodatkowymi kosztami serwisowymi – nawet, jeśli powstają one z winy użytkowników. Za przykład może tutaj posłużyć kontynuacja jazdy samochodem pomimo świecącej się czerwonej kontrolki informującej o konieczności jego zatrzymania lub wyłączenia silnika. Pakietem objęte są także uszkodzenia spowodowane np. zassaniem wody do silnika, zastosowania paliw lub płynów innych niż zalecane przez producenta auta, czy nie sprawdzenie poziomów płynu chłodniczego, hamulcowego lub poziomu oleju. Dodatkowo pakiet serwisowy Platinum pokrywa także koszt dorobienia zagubionego kluczyka, karty lub pilota do samochodu wraz z kosztem odpowiedniego przekodowania oraz z ewentualną wymianą zamków. LeasePlan pokryje też koszty napraw nieobjętych gwarancją lub rękojmią uznaniową (dobrą wolą producenta) w wyniku nieprzestrzegania terminów przeglądu.

Źródło: LeasePlan