LeasePlan zawiązuje współpracę z PPG

0
1327

LeasePlan Fleet Management Polska oraz PPG Industries Poland podpisały umowę o współpracy w zakresie renowacji lakierniczej samochodów. Umowa jest wynikiem troski LeasePlan oraz PPG o zapewnienie maksymalnej satysfakcji użytkowników pojazdów wynajmowanych przez Klientów LeasePlan.

Wpływ na to miało kilka elementów, m.in. lepsza niż pierwotnie przewidywano sytuacja gospodarcza, rozwój infrastruktury niosący ze sobą nowe inwestycje, jak również wzrost PKB odnotowany na poziomie przeszło 4%. Po ustaniu trudnej sytuacji rynkowej z 2009 roku i okresie stabilizacji w roku kolejnym, rok 2011 przyniósł szersze zainteresowanie usługą wynajmu długoterminowego zarówno wśród dużych, jak i mniejszych firm.

PPG w ramach partnerstwa z LeasePlan zobowiązało się do przeprowadzenia szkoleń technicznych, doradztwa w zakresie metod wykonywania napraw lakierniczych oraz budowania programów lojalnościowych dla Klienta. Partnerzy wyznaczą również standardy pracy i kompleksowości obsługi klienta. Rezultatem kooperacji będzie gwarancja najwyższej jakości napraw oraz zadowolenie Klientów LeasePlan, którzy będą mogli oczekiwać szybkiej, sprawnej i profesjonalnej obsługi.

PPG nie tylko dostarczy najnowocześniejsze technologie napraw pojazdów, ale również zapewni wsparcie w zakresie projektowania oraz planowania warsztatów blacharsko –lakierniczych jak również ich późniejszą certyfikację. Dzięki unikalnemu, autorskiemu programowi rozwoju kadr lakierniczych PPG, pracownicy rekomendowanych warsztatów będą stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Współpraca pomiędzy LeasePlan i PPG jest ważnym krokiem we współpracy pomiędzy tymi firmami oraz warsztatami lakierniczymi, które będą miały możliwość poznania i wdrożenia najnowocześniejszych metod pracy, wpływających na wzrost zadowolenia użytkownika naprawianego samochodu.

Źródło: LeasePlan