Volkswagen Leasing Polska zwycięzcą w plebiscycie flotowym

0
1538

13 kwietnia br. podczas Motor Show VIP Day 2012 odbyło się wręczenie prestiżowych nagród Fleet Awards 2012. W tegorocznym plebiscycie w kategorii „Finanse, Leasing i CFM” zwyciężył Volkswagen Leasing Polska za leasing z wykupem na poziomie FSL.

Fleet Awards jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych plebiscytów flotowych w Europie. Jego polski odpowiednik – Fleet Awards Polska co roku wyłania najlepsze produkty flotowe, usługi oraz auta wyróżniające się na polskim rynku. Nagrody przyznawane są przez profesjonalnych zarządów flot samochodowych oraz autorytety z branży motoryzacyjnej.

– Leasing z wykupem na poziomie FSL jest świetnym produktem dla klientów, którzy nie mają pewności, czy zdecydują się na wykup auta po zakończeniu trwania umowy. Parametry takiej oferty zbliżone są do Full Service Leasingu, jednak zarządzanie pojazdami nadal spoczywa po stronie klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu końcowa wartość pojazdu utrzymana jest na wysokim poziomie, co w znacznym stopniu obniża miesięczne raty dla przedsiębiorców. Jest to produkt cieszący się dużą popularnością wśród klientów, głównie ze względu na atrakcyjne warunki umowy – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska