Millennium Leasing aktywnie uczestniczy w odbywających się targach branżowych

0
1663

Od początku roku Millennium Leasing aktywnie uczestniczył na największych targach branżowych:  Autostrada oraz PlastPol w Kielcach, a także MachTool w Poznaniu.

Podczas tegorocznego spotkania na targach z klientami, Millennium Leasing miał okazję przedstawić swoją ofertę leasingową, a także szczegółowo zaprezentować program PolSEFF, który umożliwia otrzymanie 10% premii inwestycyjnej.
Oferta „Leasingu Eko Energia” spotkała się także z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Wystawców prezentujących na targach oferowane przez siebie maszyny i urządzenia, w związku z czym coraz więcej producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń (ze wszystkich branż) oferuje swoim Klientom 10% premię inwestycyjną w przypadku finansowania leasingiem w Millennium Leasing.

Millennium Leasing jednocześnie zachęcał producentów oraz dystrybutorów maszyn i urządzeń, do kontaktu z Doradcami Millennium Leasing, w celu umieszczenia oferowanych produktów na liście urządzeń kwalifikujących się do dofinansowania 10% premią inwestycyjną.
 
Źródło: Millennium Leasing