Rozwiązania finansowe EFL na stoisku targowym

0
1563

Europejski Fundusz Leasingowy wspólnie z firmą Interhandler zaprezentował przegląd ofert maszyn dla budownictwa i drogownictwa oraz rozwiązania finansowe dla wymienionych sektorów.

Goście, którzy odwiedzili stoisko wystawiennicze Interhandler mieli szansę zapoznać się z szeroką ofertą maszyn budowlanych firmy JCB, kierowaną do firm drogowych, budowlanych i developerskich, a EFL dodatkowo zaprezentował swoim kontrahentom instrumenty wspierające finansowanie maszyn i sprzętu. Możliwa była także rozmowa ze specjalistami: opiekunami rynku motoryzacyjnego w EFL, przedstawicielami sieci sprzedaży oraz specjalistami z Interhandler.

Firma Interhandler zbudowała swoją markę na bazie dobrej oferty maszyn dla budownictwa
i rolnictwa. Od początku konsekwentnie promowaliśmy w Polsce markę JCB, obok tego oferując naszym klientom także maszyny innych marek – takich jak Rubble Master, Bell i innych. Dbamy też o utrzymanie obsługi klientów na dobrym poziomie – zarówno w dziedzinie sprzedaży jak i obsługi po sprzedażowej. W tym celu m.in. współpracujemy z firmami dostarczającymi finansowanie naszych kontrahentom – mówi Kierownik Działu Marketingu firmy Interhandler
– Jerzy Petrykowski .

Dlaczego współpraca dostawców produktów i rozwiązań finansowych jest tak ważna?
Model współpracy firm leasingowych z dostawcami w zakresie sprzedaży produktów oparty jest na kompleksowym podejściu do wszystkich obszarów działań na linii dostawca produktów – dostawca usług finansowych. Firmy leasingowe proponują podejście pakietowe, czyli rozwiązania dla dostawcy we wszystkich obszarach związanych z procesem pozyskania i obsługi klienta. Wsparcie ze strony leasingodawców obejmuje środki finansowe, sprzedaż i działania marketingowe. Dostawcy mogą liczyć na pomoc m.in. w finansowaniu maszyn oraz inwestycji. Standardem staje się również organizacja przez firmy leasingowe punktów obsługi klienta w salonach, wsparcie finansowe pracowników tych punktów oraz pomoc w zakresie organizacji szkoleń. Współpraca pomiędzy obiema stronami obejmuje także kwestie doradcze związane z oferowanymi produktami oraz usługami.

EFL oferuje swoim klientom m.in. finansowanie maszyn budowlanych m.in.: koparek, spycharek, ładowarek, maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych na atrakcyjnych warunkach i we współpracy z wiodącymi dostawcami na rynku. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji leasing operacyjny i finansowy na sprzęt nowy oraz używany jak również uproszczone procedury zawierania umów.

Źródło: targikielce.pl