Zmieniona witryna internetowa VB Leasing

0
1495

Intuicyjna nawigacja, świeża szata graficzna, dopasowana do potrzeb klienta prezentacja oferty, poradnikowy, rozbudowany dział „Pytania i odpowiedzi” – to tylko niektóre z zalet nowej strony korporacyjnej VB Leasing, która została wprowadzona wraz z końcem kwietnia 2012 roku.

Nowa strona internetowa www.vbleasing.pl prezentuje informacje w sposób intuicyjny, dzięki czemu zarówno potencjalny jak i obecny Klient VB Leasing może znaleźć istotne dla niego treści. Zamieszczony opis oferty leasingu został podzielony zgodnie z potrzebami klientów na przedmioty leasingu: samochody osobowe, środki transportu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny produkcyjne itd.

W zakładce „O leasingu” internauta może znaleźć wiele przydatnych informacji na temat rodzajów leasingu i jego uwarunkowaniach prawnych. Pomocna dla klienta okazać się może również rozbudowana sekcja „Pytania i odpowiedzi” (FAQ), w której na najczęściej zadawane pytania odpowiedzi udzielili specjaliści m.in. z zakresu oferty VB Leasing, obsługi posprzedażowej, obsługi ubezpieczeń przedmiotów leasingu, kwestii związanych z księgowaniem kosztów i wprowadzaniem zmian w umowie. Wszelkie treści, nawet te najtrudniejsze, zostały przygotowane w sposób przystępny i zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców. Opis i prezentacja produktów dostosowana jest do ich specyfiki.

Na poszczególnych podstronach omówione zostały korzyści dla klienta wynikające z wyboru leasingu lub pożyczki w VB Leasing Polska SA. Internauci właściwie w każdym miejscu, w którym znajdują się na stronie mogą zadać pytanie dotyczące oferty, bądź bezpośrednio skontaktować się z konsultantem Infolinii VB Leasing.

W łatwy sposób użytkownik znajdzie najbliższą placówkę VB leasing korzystając z opartej na narzędziu mapy wyszukiwarki Oddziałów i Autoryzowanych Przedstawicieli VB Leasing. Klienci którzy chcą zmienić warunki umowy, zgłosić szkodę, skontaktować się z całodobowym Centrum Technicznym, wszelkie potrzebne numery kontaktowe, jak również wzory dokumentów znajdą w sekcji Centrum Obsługi Klienta, dostępnej w zakładce przeznaczonej zarówno dla Klienta Indywidualnego jak i Klienta Biznesowego.

Nowa strona korporacyjna VB Leasing jest częścią europejskiego projektu odświeżenia w internecie wizerunku wszystkich spółek należących do VB-Leasing International Holding GmbH.

Źródło: Fleet.com.pl