Uproszczone procedury leasingowe w ING Lease

0
1592

ING Lease dla klientów Grupy ING wprowadził uproszczone produkty leasingowe FAST, które umożliwiają uzyskanie finansowania w ciągu 24 godz.

W ramach oferowanych przez ING Lease uproszczonych procedur leasingowych nie są wymagane zaświadczenia z ZUS i US a jedynie oświadczenie klienta o braku zaległości. W ramach produktów FAST stosowane są uproszczone zasady oceny kredytowej. Finansowanie dotyczy samochodów osobowych i dostawczych, maszyn budowlanych i do prac drogowych a także transakcji o wartości do 500 tyś. złotych.

Fast Auto

Nowy, uproszczony produkt, dla Klientów Grupy ING, umożliwiająca szybkie, atrakcyjne finansowanie samochodów. Produkt skierowany jest do Klientów Grupy ING z pozytywną historią współpracy oraz zdolnością obsługi zadłużenia. W ramach oferty finansowane są nowe i używane (nie starsze niż 3 lata) samochody osobowe i dostawcze do 3,5t., których minimalna wartość wynosi: 40.000 zł. a maksymalna wartość pojedynczego pojazdu 250.000 zł. Umowa leasingowa zawierana jest na okres: 24-60 miesięcy.

Fast Yellow

Uproszczony produkt, umożliwiający szybkie  finansowanie nowych i używanych (nie starszych niż 5 lat) maszyn budowlanych, urządzeń do robót drogowych oraz wózków widłowych. Produkt skierowany jest do Klientów Grupy ING z pozytywną historią współpracy oraz zdolnością obsługi zadłużenia. Minimalna wartość przedmiotu leasingu wynosi 50.000 zł. Umowa leasingu zawierana na okres od 24 do 60 miesięcy.

Fast Lease

Produkt umożliwiający szybkie finansowanie środków trwałych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Przedmiotem leasingu mogą być środki trwałe produkowane seryjnie, typowe, katalogowe modele w tym: maszyny i urządzenia produkcyjne, pojazdy (samochody osobowe, ciężarowe, przyczepy, wózki widłowe itp.), maszyny budowlane oraz do robót drogowych, wyposażenie magazynów, biur i sprzęt IT. Minimalna wartość przedmiotu leasingu: 150.000 PLN (50.000 PLN w ramach limitów leasingowych)

Źródło: ING Lease