Carefleet z tytułem Gazeli Biznesu 2012

0
1331

Należąca do Europejskiego Funduszu Leasingowego spółka Carefleet specjalizująca się w długoterminowym wynajmie samochodów, po raz trzeci została wyróżniona prestiżowym tytułem „Gazela Biznesu 2012”. Ranking polskich przedsiębiorstw przygotowywał Coface Poland, na zlecenie dziennika Puls Biznesu.

Gazele Biznesu są rankingiem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce, odbywającym się nieprzerwanie od 13 lat. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które rozwijają się dynamicznie oraz odnoszą sukcesy na rynku pomimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej, tym samym doskonale radząc sobie wobec znacznie silniejszej konkurencji.

Gala wręczenia odznaczeń firmom z w woj. dolnośląskiego odbyła się 12 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia.

„Tytuł Gazeli Biznesu jest dla Carefleet odznaczeniem niezwykle prestiżowym. Tym bardziej, że jako stosunkowo młoda firma na polskim rynku flotowym otrzymujemy go już po raz trzeci. Stanowi to dla nas zarówno potwierdzenie, że potrafimy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, jak i determinację do dalszej pracy i rozwoju. Bardzo cenimy sobie uznanie profesjonalistów, którzy docenili naszą umiejętność utrzymywania standardów bez względu na zmieniające się otoczenie i warunki gospodarcze” – powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet S.A.

Dotychczas spółka Carefleet otrzymała tytuł Gazeli Biznesu w 2011 oraz 2010 roku. Carefleet należący do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów posiada obecnie 6 proc. udział w sektorze usług CFM oraz zarządza flotą 8712 pojazdów.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy