Leasing samochodu w promocyjnej ofercie BRE Leasing

0
1447

BRE Leasing, spółka zależna Grupy BRE przygotowała we współpracy z PZU S.A. promocyjną ofertę leasingu Pierwsze tankowanie gratis. Każdy klient, który sfinansuje zakup auta w BRE Leasing i ubezpieczy je specjalną polisą PZU otrzyma kartę przepłaconą BRE Banku o wartości 500 zł, którą może wykorzystać na zakup paliwa. Promocja potrwa do końca stycznia 2013.

Końcówka roku sprzyja zakupom samochodów. To zazwyczaj w tych właśnie miesiącach dealerzy kuszą klientów promocjami i wyprzedażami aut z danego rocznika. Sytuacja ta sprzyja firmom, które planują zakup auta w formie leasingu, dlatego też BRE Leasing wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotował we współpracy z firmą PZU S.A. promocję Pierwsze tankowanie gratis. Promocja przeznaczona jest dla klientów, którzy do 31 stycznia 2013 r. skorzystają z leasingu finansując zakup samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 TDMC. Jedynym wymogiem uprawniającym do skorzystania z promocji jest wykup polisy ubezpieczeniowej w ramach Umowy Generalnej BRE Leasing i PZU.

– Segment samochodów o mniejszej ładowności to ważna cześć naszego biznesu, dlatego stale dbamy o wprowadzanie do oferty nowych rozwiązań, które są istotnym elementem działalności prowadzonej przez naszą firmę zapewnia Mieczysław Woźniak, Prezes Zarządu BRE Leasing S.A.

Źródło: BRE Bank