Promocyjna oferta kredytowa i leasingowa na zakup samochodu marki ŠKODA

0
1377

W listopadzie w polskich salonach samochodowych zadebiutuje ŠKODA Rapid. Klienci zainteresowani zakupem nowego kompaktu mogą skorzystać z promocyjnej oferty ŠKODA Finance dedykowanej samochodom marki ŠKODA, która obejmuje następujące produkty finansowe:

• ŠKODA Kredyt 5×20%, 4×25%, 3×33%;
• ŠKODA Kredyt 4,99%;
• ŠKODA Kredyt 50/50;
• ŠKODA Leasing 108%.

 
ŠKODA Rapid to nowa propozycja w segmencie aut kompaktowych. Model ten uzupełnia lukę pomiędzy dwoma popularnymi modelami ŠKODY – Fabią i Octavią. Jest to auto dedykowane osobom, które poszukują przestronnego, praktycznego i dobrze wyposażonego samochodu dla całej rodziny w korzystnej cenie. Samochód sprawdzi się również jako rozwiązanie dla firm zainteresowanych zarówno niedrogim, jak i eleganckim pojazdem do swojej floty. Dzięki ofercie ŠKODA Finance, sfinansowanie zakupu ŠKODY Rapid jest łatwiejsze – klient może wybrać produkt finansowy dopasowany do swoich potrzeb: ŠKODA Kredyt 5×20%, 4×25%, 3×33%, ŠKODA Kredyt 4,99%, ŠKODA Kredyt 50/50, ŠKODA Leasing 108%.

Promocja finansowa łączy się z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Kupując ŠKODĘ Rapid, klient może nabyć pakiet z promocyjną stawką 1590 zł.

Dodatkowo klienci, którzy zamówią ŠKODĘ Rapid w terminie od 22 października 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. i skorzystają z oferty ŠKODA Finance przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska i Volkswagen Leasing Polska, otrzymają Kupon Zakupowy Orlen, zasilony kwotą o wartości 100 zł. Liczba bonów na paliwo jest ograniczona.

W ofercie ŠKODA Finance dostępny jest kredyt średniookresowy 5×20% z niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% i prowizją bankową 5%, który jest rozwiązaniem dla osób mających możliwość pokrycia 20% wartości samochodu z własnych środków. Pozostała kwota spłacana jest w formie czterech rat rocznych z malejącymi odsetkami. Kredyt średniookresowy dostępny jest także z opcją spłaty 4×25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 3×33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych). Finansowanie samochodu przy pomocy ŠKODA Kredyt 5×20%, 4×25%, 3×33% umożliwia klientom dopasowanie planu spłat do ich możliwości.

Dla klientów zainteresowanych zakupem ŠKODY Rapid bez konieczności ponoszenia wkładu własnego, ŠKODA Finance oferuje ŠKODA Kredyt 4,99%. Klient, wybierając ten produkt finansowy, decyduje o dogodnym dla siebie okresie kredytowania – od roku aż do 7 lat, a oprocentowanie pozostaje na niezmienionym poziomie – 4,99%.

W ofercie ŠKODA Finance dostępne jest również rozwiązanie dedykowane osobom gotowym pokryć znaczną część wartości samochodu już przy zakupie – ŠKODA Kredyt 50/50. Płacąc w salonie 50% wartości pojazdu, drugą część mogą uregulować bez odsetek po roku. Przez ten czas wolne środki można ulokować na lokacie.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą sfinansować nową ŠKODĘ Rapid, korzystając ze ŠKODA Leasing 108%. Całkowity koszt leasingu wynosi 108% dla 36-miesięcznego okresu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%. Zależnie od potrzeb klienci mogą również wybrać inny okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%) oraz wartość wykupu (od 1% do 25%).

W ramach elastycznej oferty ŠKODA Finance klienci otrzymują szeroki pakiet atrakcyjnych rozwiązań, z którego mogą wybrać dogodną formę finansowania zakupu auta, jak i wariant spłat dopasowany do własnych potrzeb. Tym samym osoby zainteresowane zakupem najnowszej ŠKODY Rapid mogą wyjechać z salonu autem nie ponosząc wysokich kosztów finansowania mówi Adam Sakławski, Brand Manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Oferta ŠKODA Finance wraz z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowym jest ważna do 31 grudnia 2012 r. Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać na stronie www.skoda- auto.pl/finansowanie

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Volkswagen Bank Polska

Źródło: VW Bank direct