Masterlease wyróżnione przez Gazetę Finansową

0
1307

Ogólnopolski tygodnik ekonomiczny „Gazeta Finansowa” w ramach plebiscytu „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2012” wyróżnił Masterlease w kategorii FLOTA.

W plebiscycie organizowanym już po raz piąty biorą udział firmy, które wyróżniają się szeroką ofertą produktową, ale też  indywidualnym podejściem do klienta, a także wprowadzają do swojej działalności innowacyjne rozwiązania. Wyróżnienia przyznawane są w 17 kategoriach. W każdej z kategorii „Gazeta Finansowa” wyróżnia trzy firmy odznaczające się innowacyjnością, profesjonalizmem oraz elastycznością.

– Wyróżnienie nas w kategorii FLOTA to potwierdzenie skuteczności realizowanej przez Masterlease strategii, a przede wszystkim niekwestionowanej pozycji lidera rynku CFM – komentuje Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy Masterlease.

Firma kolejny rok sprzedaży zakończyła na pierwszej pozycji z blisko 14-procentowym udziałem w sektorze car fleet management. Łączna flota finansowanych przez Masterlease samochodów we wszystkich produktach oferowanych przez firmę na koniec roku 2012 wyniosła blisko 22 tysiące aut.

Jednocześnie Masterlease odnotowała w II półroczu 2012 najwyższą z wszystkich spółek CFM liczbę rejestracji aut na firmy z tego sektora. Rekordowy wynik 3785 zarejestrowanych w tym okresie nowych i używanych samochodów to wyraźny symptom niesłabnącej kondycji firmy i jej ciągłego dynamicznego rozwoju.  

Źródło: Masterlease