Masterlease otwiera nowy punkt sprzedaży detalicznej

0
1383

Ponad 200 aut używanych w bieżącej ofercie. Blisko 4 tys. m² powierzchni ekspozycyjnej.

Tak prezentuje się Master1 – nowo otwarty w Warszawie punkt sprzedaży detalicznej uruchomiony przez Masterlease, lidera rynku wynajmu długoterminowego.

– Master1 to odpowiedź na oczekiwania tych klientów detalicznych, którzy szukają samochodów używanych pochodzących z bezpiecznego źródła – mówi Tomasz Biadacz, Dyrektor ds. Sprzedaży Samochodów Używanych Masterlease.

W bieżącej ofercie handlowej punktu mieszczącego się przy ulicy Baletowej w Warszawie dostępne są samochody pokontraktowe pochodzące z flot finansowanych i serwisowanych przez Masterlease.

Samochody oferowane w Master1 to zadbane, pewne i sprawdzone auta o udokumentowanej historii napraw i przeglądów oraz gwarantowanych przebiegach.

– W stałej ofercie posiadamy pełny wybór aut, zarówno pod względem marek, modeli, jak i przebiegów. Proponowane przez nas samochody to w większości auta 3-4-letnie, które trafiają do sprzedaży detalicznej po uprzednim dokładnym przeglądzie i wykonaniu ewentualnych niezbędnych napraw – dodaje Tomasz Biadacz.  

Wraz z nowo otwartym punktem sprzedaży, Masterlease uruchomił równocześnie dedykowany serwis www.master1.pl, który powinien ułatwić zainteresowanym wybranie poszukiwanego samochodu oraz pozwolić na sprawne zrealizowanie zakupu samochodu. Serwis internetowy umożliwia klientom zapoznanie się z pełną ofertą online oraz złożenie zapytania o finansowanie wybranego auta. Na bieżąco aktualizowany katalog zawiera kompletną specyfikację oraz dokumentację zdjęciową każdego auta dostępnego w ofercie. Dodatkowo w Katalogu pojawiają się „Oferty dnia”, które zwracają uwagę klienta na szczególnie interesujące modele w dobrych cenach.

W punkcie sprzedaży samochodów Master1 oprócz zapoznania się z samochodem, klient na miejscu ma możliwość wyboru odpowiedniej formy jego finansowania za gotówkę, w leasingu lub na kredyt oraz zakupu odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego.

– Samochody pokontraktowe od kilku już lat zdobywają coraz większe zaufanie wśród klientów detalicznych. Otwierając nasz punkt sprzedaży, chcemy równocześnie wnieść nową jakość do remarketingu i pokazać, jak bezpiecznie i korzystnie finansowo można nabyć używany samochód – dodaje Tomasz Biadacz.

Źródło: Masterlease