Projekt Ekspert Flotowy wspierany przez Volkswagen Leasing Polska

0
1543

Volkswagen Leasing Polska, spółka specjalizująca się w finansowaniu i zarządzaniu flotami firmowymi dołączyła do grona twórców Eksperta Flotowego – merytorycznego i nowoczesnego programu dla fleet managerów w Polsce.

Ekspert Flotowy to projekt skierowany do wszystkich, których obowiązki służbowe oscylują wokół zarządzania samochodami firmowymi. Poprzez cykl darmowych webinariów i szkoleń uczestnicy mają okazję w nowatorski sposób wzbogacić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, źródeł finansowania floty, polityki flotowej, zagadnień podatkowych i legislacyjnych oraz optymalizacji kosztów związanych z użytkowaniem i serwisowaniem aut służbowych.

Jednym z najważniejszych aspektów projektu są zagadnienia związane z leasingiem i zarządzaniem flotami. Partnerstwo z Volkswagen Leasing Polska to decyzja przemyślana przez organizatorów, którymi są ŠKODA, Szkoła Auto i miesięcznik Flota. Spółka wesprze projekt dzieląc się swoim doświadczeniem podczas organizowanych spotkań, dostarczając specjalistyczne artykuły i sprawując merytoryczny nadzór nad okresowymi testami z wiedzy. Dzięki tej współpracy, uczestnicy projektu zyskają możliwość kontaktu z najlepszymi ekspertami branży leasingowej i finansowej oraz kompleksową wiedzę w obszarze każdego segmentu rynku flotowego.

– Jako Volkswagen Leasing Polska przekazujemy naszą wiedzę z zakresu finansowania i zarządzania flotą oraz dzielimy się naszymi najlepszymi praktykami, które poznaliśmy na rynkach zachodnich. Chcemy, aby ten projekt prezentował jak najwyższy poziom merytoryczny – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą, Volkswagen Leasing Polska.

– Ekspert flotowy to osoba, która posiada umiejętność dobierania modeli adekwatnie do specyfiki prowadzonej działalności i wie, z jakich opłacalnych źródeł finansowania korzystać, aby zabezpieczyć interesy firmy i wygenerować przy tym oszczędności. Udział w projekcie pozwoli zdobyć nowe doświadczenie osobom, które chcą strategicznie zarządzać tym obszarem biznesowym firmy dodaje Daniel Trzaskowski.

Źródło:Volkswagen Leasing Polska