Białostoccy specjaliści IT poszukiwani do tworzenia projektów dla firm z branży leasingowej

0
1164

SMT Software S.A. – wrocławski software house – doceniając umiejętności i profesjonalizm pracowników spółki zależnej CodeArch S.A., zdecydował się na długofalową inwestycję w regionie podlaskim. Firma zapowiada intensywny rozwój białostockiego oddziału oraz szeroko zakrojoną akcję rekrutacyjną skierowaną do specjalistów IT.

Wrocławski software house planuje rozwój oddziału w Białymstoku, który od samego początku bardzo blisko współpracował z CodeArch’em i mieści się w tym samym budynku. Firma zapowiada również intensywne działania rekrutacyjne. Poszukiwane są osoby ze znajomością takich technologii, jak C#, ASP.NET, Java oraz platform mobilnych: iPhone i Android. Oprócz pracy dla doświadczonych specjalistów, spółka oferuje bogatą ofertę staży i praktyk dla studentów kierunków technicznych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć inwestora, który pozwoli nam realizować ideę naszej firmy oraz zapewni atrakcyjną pracę i duże możliwości rozwoju dla białostockich specjalistów, którzy do tej pory musieli relokować się w poszukiwaniu zatrudnienia.” – mówi Robert Strzelecki, Prezes spółki CodeArch S.A.

Białystok jest atrakcyjną lokalizacją dla wrocławskiej spółki IT ze względu na wysoką jakość kształcenia na kierunkach technicznych w tutejszych uczelniach: Uniwersytecie w Białymstoku oraz Politechnice Białostockiej. Istotna jest również duża dostępność wykształconych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętniej decydują się na podjęcie pracy we własnym mieście niż na przeprowadzkę lub męczące dojazdy do Warszawy.

Na zainteresowanych specjalistów czekają ciekawe i różnorodne projekty dla najbardziej znanych marek z takich branż, jak bankowość, ubezpieczenia, leasing, transport, przemysł, telekomunikacja i rozrywka. Wśród kluczowych klientów firmy znajdują się m.in. Microsoft, Deloitte, BRE Leasing, Credit Agricole i wielu innych.

Źródło: SMT Software