Druga edycja Akademii Raiffeisen-Leasing

0
1780

20 września br. wystartowała druga edycja Akademii Raiffeisen-Leasing. Akademia to program rekrutacji skierowany do studentów ostatniego roku studiów, studiów zaocznych oraz absolwentów poszukujących pierwszej pracy. W tym tygodniu 26 uczestników Akademii przechodzi cykl szkoleń z aspektów sprzedażowych, produktowych, negocjacyjnych, a także autoprezentacji.

„Akademia Raiffeisen-Leasing przygotowuje i daje szanse sprawdzenia się na trudnym rynku biznesowym, w międzynarodowej korporacji finansowej. Poprzednia edycja zorganizowana w 2007 roku przyniosła nam wielu wybitnych sprzedawców, z których część jest z nami do dziś. ” – powiedział Wojciech Zakrzewski, Dyrektor Personalny w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

„Najlepszym – Akademia daje możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w sprzedaży produktów finansowych. Z tegorocznej edycji Akademii wyłoniliśmy 26 osób, które zatrudnimy w grudniu 2012 roku.” – powiedział Wojciech Kazimierski, Dyrektor Sieci Sprzedaży w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Rekrutacja została przeprowadzona standardowymi kanałami: plakaty na uczelniach oraz ogłoszenia na portalach studenckich. W tej edycji dodatkowo uruchomiliśmy fanpage na Facebook’u: http://www.facebook.com/Akademia.Raiffeisen.Leasing.

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska