Statuetka Fleet Leader 2012 dla Volkswagen Leasing Polska

0
1175
27 listopada br. podczas IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej Fleet Market przyznano nagrody Fleet Leader 2012 – specjalne wyróżnienia dla branży flotowej. Volkswagen Bank Polska S.A. został doceniony za zdecydowany i dynamiczny rozwój w swoim portfolio usług związanych z wynajmem i leasingiem pojazdów z Grupy Volkswagen AG.

Podczas tegorocznej, już czwartej edycji targów Fleet Market wręczono statuetki Fleet Leader 2012. Fleet Leader to specjalna nagroda magazynu Fleet dla firm działających w branży flotowej, które w danym roku wyróżniły się wyjątkowymi osiągnięciami na rynku flotowym i motoryzacyjnym. Volkswagen Bank Polska zyskał uznanie za dynamiczny rozwój usług leasingowych i wynajmu, świadczonych przez powiązaną z bankiem spółkę Volkswagen Leasing Polska.

– Konsekwentnie dążymy do tego, by tworzyć coraz lepszą ofertę, kolejne rozwiązania „szyte na miarę” dla klientów zainteresowanych zakupem samochodów marek należących do Grupy Volkswagen. Klienci doceniają nasze starania, dzięki czemu Volkswagen Leasing Polska jest czołowym graczem na rynku leasingu aut osobowych. Kolejnym krokiem będzie utrzymanie tej pozycji i dalszy rozwój usług CFM – powiedział odbierając nagrodę Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej Fleet Market to największe tego typy wydarzenie w Polsce. Co roku uczestniczy w nim ponad 2 tys. przedstawicieli branży flotowej i motoryzacyjnej. Podczas targów prezentowane są m.in. premiery samochodowe oraz oferty firm finansujących zakup pojazdów firmowych. Fleet Market to również okazja do dyskusji na tematy kluczowe dla rynku flotowego.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.